Widzimy, że używasz oprogramowania blokującego reklamy, które są wyłącznym źródłem utrzymania serwisu ITHardware.pl. To dzięki nim opłacamy hosting i kupujemy sprzęt pomiarowy. Gwarantujemy Ci, że nie uświadczysz żadnych wyskakujących okienek ani banerów zasłaniających treść. Wesprzyj nas i wyłącz swój AdBlocker!

3DMark Time Spy - Zajawka benchmarka pod API DirectX12

Dodano: 24 Czerwiec 2016, 15:35, przez: Piotr Urbaniak
Przeczytano: 253, komentarzy: 0, Żródło: Futuremark, TechPowerUP

Firma Futuremark, autorzy oprogramowania 3DMark, podzieliła się właśnie video z fragmentem przebiegu testu Time Spy, który powinien wkrótce rozszerzyć znany pakiet do pomiaru wydajności. Benchmark Time Spy wykorzystuje biblioteki DirectX 12 (feature level 12_0) i przeznaczony jest dla użytkowników platform wysokowydajnych. Udostępniony w Internecie materiał zawiera najprawdopodobniej pierwszą minutę testu.

Developer chwali się m.in.: użyciem obliczeń asynchronicznych, obsługą wielordzeniowych CPU i natywnym wsparciem dla konfiguracji SLI/CrossFireX, co zapewne oznacza zastosowanie algorytmu SFR. Futuremark twierdzi, że przy tworzeniu aplikacji skorzystano z pomocy dziesiątek partnerów, wśród których znalazły się firmy takie jak AMD, Intel, Microsoft czy Nvidia. Data premiery rozszerzenia nie została ujawniona. Wiemy natomiast, że test Time Spy na pewno trafi do darmowej wersji pakietu.

Ze wspomnianą zajawką możecie zapoznać się tutaj:

Oceń artykuł:
(Głosów: 2)

NAPISZ KOMENTARZ