Widzimy, że używasz oprogramowania blokującego reklamy, które są wyłącznym źródłem utrzymania serwisu ITHardware.pl. To dzięki nim opłacamy hosting i kupujemy sprzęt pomiarowy. Gwarantujemy Ci, że nie uświadczysz żadnych wyskakujących okienek ani banerów zasłaniających treść. Wesprzyj nas i wyłącz swój AdBlocker!

Asus aktualizuje komputery o nowe procesory Kaby Lake

Tagi: Asus, All-in-One, Zen, VivoMini, Kaby Lake, Core i7, DDR4, PC, komputery
Dodano: 12 Styczeń 2017, 08:15, przez: Damian Jaroszewski
Przeczytano: 182, komentarzy: 0, Żródło: Tom's Hardware

Premiera procesorów Intel Core siódmej generacji, znanych także jako Kaby Lake, sprawiła, że wielu producentów zdecydowało się zaktualizować swoje komputery. Nie inaczej jest w przypadku Asusa. Odświeżone zostaną zestawy All-in-One z serii Zen oraz komputery VivoMini.

W przypadku komputerów Zen All-on-One, to aktualizacji doczekają się dwa modele. Pro Z240IE oraz Z241IC to nowe wersje komputerów Pro Z240IC oraz Z240IC, które były wyposażone w układy Skylake. Teraz komputery będą wykorzystywać procesory Kaby Lake. Dodatkowo model Pro Z240IE będzie dostępny w wersji z ekranem 4K Ultra HD, 32 GB pamięci RAM DDR4 oraz kartą graficzną GeForce GTX 1050.

Nowością w rodzinie Zen All-on-One będzie za to model Z270IE. Będzie to pierwszy komputer AiO Zen w ofercie Asusa z 27-calowym ekranem. Ma być wyposażony między innymi w układy Kaby Lake do Core i7, maksymalnie 16 GB pamięci RAM oraz kartę graficzną GeForce GTX 940M. Wszystkie wymienione zestawy mają trafić do sprzedaży w marcu 2017 roku.

Asus Zen All-in-One

Ale na tym zmiany w portfolio Asusa się nie kończą. Odświeżone zostaną także miniaturowe komputery z rodziny VivoMini. Jeszcze w pierwszym kwartale mają zadebiutować modele – UN65U, VM65 oraz VC66. Każdy z nich ma korzystać z procesorów Intel Core siódmej generacji, pamięci RAM w wersji DDR4 oraz WiFi 802.11ac. Różnić mają się układami graficznymi (tylko VM65 ma oferować dedykowaną kartę GeForce GTX 930M) oraz dostępnymi dyskami. Ceny będą oscylować w granicach od 275 do 799 dolarów.

Asus VivoMini

Oceń artykuł:
(Głosów: 0)

NAPISZ KOMENTARZ