Widzimy, że używasz oprogramowania blokującego reklamy, które są wyłącznym źródłem utrzymania serwisu ITHardware.pl. To dzięki nim opłacamy hosting i kupujemy sprzęt pomiarowy. Gwarantujemy Ci, że nie uświadczysz żadnych wyskakujących okienek ani banerów zasłaniających treść. Wesprzyj nas i wyłącz swój AdBlocker!

Asus ROG Sheath - podkładka pod mysz w rozmiarze 3XL

Dodano: 10 Maj 2016, 15:40, przez: Piotr Urbaniak
Przeczytano: 546, komentarzy: 0, Żródło: Asus

Oferta Asus Republic of Gamers została rozszerzona o akcesorium Sheath, czyli tekstylno-gumową podkładkę pod mysz cechującą się wymiarami 900x440 mm. Według słów producenta, Sheath to podkładka uniwersalna, co przekłada się na kompatybilność z myszkami optycznymi, jak również laserowymi. Powierzchnię roboczą wykonano z włókna o minimalnym współczynniku tarcia, natomiast warstwa tylna jest pokryta antypoślizgową gumą.

Asus ROG Sheath to podkładka zaprojektowana z myślą o długoterminowej eksploatacji.

Asus zwraca uwagę na dużą wytrzymałość ROG Sheath na trudy eksploatacji: mata ma dokładnie 3 mm grubości, a krawędzie zostały obszyte w celu zapogiegnięcia strzępieniu. Ponadto producent chwali się wysoką tolerancją termiczną użytych materiałów, które ponoć zachowują pełnię swoich właściwości w przedziale od -30 do +67 stopni Celsjusza, przez nawet 57 godzin. Jeśli wierzyć materiałom prasowym, pierwsze oznaki eksploatacji mogą być widoczne dopiero po wykonaniu myszką ruchów o sumarycznej długości 250 kilimetrów.

Cena podkładki na rynek polski nie została ujawniona, jednak wybrane sklepy na terenie Wielkiej Brytani życzą sobie za ROG Sheath około 350 funtów szterlingów, a to przekłada się na niecałe 200 złotych.

Oceń artykuł:
(Głosów: 3)

NAPISZ KOMENTARZ