Widzimy, że używasz oprogramowania blokującego reklamy, które są wyłącznym źródłem utrzymania serwisu ITHardware.pl. To dzięki nim opłacamy hosting i kupujemy sprzęt pomiarowy. Gwarantujemy Ci, że nie uświadczysz żadnych wyskakujących okienek ani banerów zasłaniających treść. Wesprzyj nas i wyłącz swój AdBlocker!

CeBIT 2016 - Cooler Master i chłodzenie z funkcją personalizacji

Dodano: 16 Marzec 2016, 22:32, przez: Piotr Urbaniak
Przeczytano: 374, komentarzy: 0,

Jednym z miejsc, które odwiedziliśmy w dzisiejszym dniu targów CeBIT 2016, było stanowisko firmy Cooler Master, gdzie pokazano chłodzenie procesora zaprojektowane pod kątem fanów moddingu.

Nowy schładzacz jest z pozoru typową konstrukcją o jednowieżowej budowie, jednak wyróżnia się na tle konkurencji możliwością modyfikacji maskownicy. Do przeprowadzenia zabiegu niezbędne będą drukarka 3D oraz stosowny projekt, dostępny bezpłatnie na macierzystej witrynie internetowej CM. Przedstawiciele obecni na targach nie chcieli nam zdradzić, czy zamienne nakładki trafią także do sprzedaży detalicznej. Wiemy natomiast, że chłodzenie zawita na sklepowe półki pod nazwą MasterAir Maker 8 i otrzyma dwa preinstalowane wentylatory oraz podświetlenie LED.

Oceń artykuł:
(Głosów: 0)

NAPISZ KOMENTARZ