Widzimy, że używasz oprogramowania blokującego reklamy, które są wyłącznym źródłem utrzymania serwisu ITHardware.pl. To dzięki nim opłacamy hosting i kupujemy sprzęt pomiarowy. Gwarantujemy Ci, że nie uświadczysz żadnych wyskakujących okienek ani banerów zasłaniających treść. Wesprzyj nas i wyłącz swój AdBlocker!

Jednoslotowa karta XFX Radeon RX 460 Core Edition

Tagi: xfx, radeon rx 460, karta graficzna
Dodano: 29 Listopad 2016, 12:48, przez: Damian Jaroszewski
Przeczytano: 352, komentarzy: 0, Żródło: VideoCardz

XFX to kolejna firma, która wprowadza do swojej oferty jednoslotowy model karty graficznej Radeon RX 460.

XFX Radeon RX 460 Core Edition OC

Karta powinna zainteresować przede wszystkim osoby, które planują budowę niewielkiego komputera. XFX Radeon RX 460 Core Edition zajmuje zaledwie jeden slot w obudowie, dzięki czemu sprawdzi się w tzw. mini-PC.

Jeśli chodzi o specyfikację, to do wyboru będą dwa modele kart graficznych z tej serii – z 2 GB i 4 GB pamięci VRAM. Obie będą miały dokładnie taką samą specyfikację, czyli GPU taktowany zegarem 1090 MHz, co przekłada się na maksymalnie 1220 MHz w trybie Boost. Z kolei pamięć GDDR5 będzie miała częstotliwość 1750 MHz, czyli 7000 MHz efektywnie.

Karta nie wymaga dodatkowego zasilania. Całą energię czerpie ze złącza PCI-Express. Chłodzenie tego modelu składa się z niewielkiego radiatora oraz wentylatora o średnicy 70 mm. XFX Radeon RX 460 Core Edition wyposażona jest poza tym w trzy wyjścia wideo. Są to: HDMI 2.0, DisplayPort 1.4 oraz DVI-D.

Producent na razie nie zdradził ceny nowej karty.

XFX Radeon RX 460 Core Edition OC

XFX Radeon RX 460 Core Edition OC

Oceń artykuł:
(Głosów: 0)

NAPISZ KOMENTARZ