Widzimy, że używasz oprogramowania blokującego reklamy, które są wyłącznym źródłem utrzymania serwisu ITHardware.pl. To dzięki nim opłacamy hosting i kupujemy sprzęt pomiarowy. Gwarantujemy Ci, że nie uświadczysz żadnych wyskakujących okienek ani banerów zasłaniających treść. Wesprzyj nas i wyłącz swój AdBlocker!

Konkurs: "Moduj i wygrywaj z firmą SilentiumPC" - Wyniki

Dodano: 06 Czerwiec 2016, 11:06, przez: Piotr Urbaniak
Przeczytano: 540, komentarzy: 0,

W dniach 20-27 maja odbył się na ITHardware konkurs "Moduj i wygrywaj" pod patronatem firmy SilentiumPC, który polegał na umieszczeniu zdjęcia swojego peceta na forum i napisaniu 2-3 zdań dotyczącym jednego z produktów Warszawiaków, zestawu oświetlenia Aurora RGB-302, będącego zarazem główną nagrodą w tymże konkursie. Nadesłaliście łącznie kilkanaście prawidłowych zgłoszeń, a my musieliśmy wybrać te najciekawsze. Po kilku naradach, mamy przyjemność przedstawić wyniki, a także komputery laureatów: 

 

I miejsce - PatrykT, nagroda: zestaw oświetlenia SilentiumPC Aurora RGB-302

 

II miejsce - LukasLizard, nagroda: wentylator SilentiumPC Sigma Pro 120 mm

 

III miejsce - bangibang, nagroda: pasta SilentiumPC Pactum PT-1

 

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a wszystkim pozostałym dziękujemy za udział w zabawie. Przypominamy także, że dane do wysyłki należy dostarczyć w przeciągu 7 dni, na adres mailowy piotr.urbaniak(at)ithardware.pl. W przeciwnym razie upominek przepada.

Oceń artykuł:
(Głosów: 4)

NAPISZ KOMENTARZ