Widzimy, że używasz oprogramowania blokującego reklamy, które są wyłącznym źródłem utrzymania serwisu ITHardware.pl. To dzięki nim opłacamy hosting i kupujemy sprzęt pomiarowy. Gwarantujemy Ci, że nie uświadczysz żadnych wyskakujących okienek ani banerów zasłaniających treść. Wesprzyj nas i wyłącz swój AdBlocker!

MSI Cashback - kolejna odsłona programu promocyjnego

Dodano: 30 Marzec 2016, 20:20, przez: SMX
Przeczytano: 480, komentarzy: 0,

Firma MSI, podobnie jak w ostatnim czasie Asus, uruchomiła promocję pod nazwą "Wiosenny Cashback", w ramach której możemy otrzymać zwrot części kosztów poniesionych na zakup płyty głównej. Oferta dotyczy wybranych modeli z najnowszymi układami logiki, których spis znaleźć można pod następującym adresem: https://cashback.msi.com/pl/pl/pages/spring/qualifying

Akcja promocyjna "Wiosenny Cashback" obejmuje produkty zakupione w dniach 18 marca - 18 kwietnia, a warunkiem uzyskania zwrotu jest złożenie wniosku dostępnego za pośrednictwem strony internetowej. Formularz należy wypełnić po 30 dniach od zakupu, nie póżniej niż przed upływem 60 dni. Organizatorzy deklarują zwrot gotówki na podane konto bankowe w przeciągu 1 miesiąca.

Wszelkie informacje dotyczące akcji znajdziemy na oficjalnej stronie producenta: https://cashback.msi.com/pl/pl/spring/

Oceń artykuł:
(Głosów: 0)

NAPISZ KOMENTARZ