Widzimy, że używasz oprogramowania blokującego reklamy, które są wyłącznym źródłem utrzymania serwisu ITHardware.pl. To dzięki nim opłacamy hosting i kupujemy sprzęt pomiarowy. Gwarantujemy Ci, że nie uświadczysz żadnych wyskakujących okienek ani banerów zasłaniających treść. Wesprzyj nas i wyłącz swój AdBlocker!

Nowy telefon BlackBerry z Androidem i fizyczną klawiaturą?

Tagi: blackberry, android, smartfony
Dodano: 05 Grudzień 2016, 13:41, przez: Damian Jaroszewski
Przeczytano: 202, komentarzy: 0, Żródło: Weibo

BlackBerry to jedna z tych firm, która nie wytrzymała szybkiego tempa na rynku urządzeń mobilnych. Producent, który kiedyś był jednym z liderów, dzisiaj nie radzi sobie najlepiej. Ratunkiem miały być smartfony z Androidem. Jeden z nich może mieć dodatkowo fizyczną klawiaturę.

BlackBerry ma już w swojej ofercie smartfony z Androidem. Pierwszy z nich był BlackBerry Priv, który spotkał się z przyzwoitym zainteresowaniem, ale nie zmienił ogólnej sytuacji firmy. Kolejny był model DTEK50, który okazał się być Alcatelem Idol 4 ze zmienionym logo na obudowie. Następnym może być kolejny i zarazem ostatni smartfon z fizyczną klawiaturą.

Już miesiąc temu prezes BlackBerry – John Chen – powiedział w wywiadzie, że jego firma zamierza wydać jeszcze jednego, ale już ostatniego smartfona z fizyczną klawiaturą. Model ma być autorską produkcją BlackBerry. Być może właśnie wyciekły jego pierwsze zdjęcia.

Na fotografiach, które pojawiły się w chińskim serwisie społecznościowym Weibo, widać nowy telefon z Androidem oraz fizyczną klawiaturą. Wyglądem przypomina trochę Priva, ale ma bardziej standardową – prostokątną budowę. Na zdjęciach widać także przyciski systemowe, które nie są ekranowe, jak w większości sprzętów z Androidem na pokładzie.

Na ten moment nie wiadomo nic więcej na temat telefonu.

BlackBerry

Oceń artykuł:
(Głosów: 0)

NAPISZ KOMENTARZ