Widzimy, że używasz oprogramowania blokującego reklamy, które są wyłącznym źródłem utrzymania serwisu ITHardware.pl. To dzięki nim opłacamy hosting i kupujemy sprzęt pomiarowy. Gwarantujemy Ci, że nie uświadczysz żadnych wyskakujących okienek ani banerów zasłaniających treść. Wesprzyj nas i wyłącz swój AdBlocker!

Ozone i hi-endowa myszka z sensorem Pixart 3320

Dodano: 28 Kwiecień 2016, 12:58, przez: Marcin Marchocki
Przeczytano: 569, komentarzy: 0, Żródło: KitGuru

Ozone Gaming Gear, europejska marka urządzeń peryferyjnych dla graczy, rozszerzyła swoją ofertę o nowego gryzonia. Neon 3K, bo tak nazwano wspomniany produkt, zdaniem producenta stworzony został, aby zaspokoić nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Myszka bazuje na sensorze optycznym Pixart 3320, powszechnie uważanym za jeden z najbardziej precyzyjnych na rynku. Maksymalna rozdzieczość czujnika wynosi 3500 dpi, aczkolwiek peryferium cechuje się możliwością dostosowania tejże wartości do własnych potrzeb - odpowiedni przełącznik umieszczono pod rolką. Akcesorium posiada 8 w pełni programowalnych przycisków, pod które przypisać można makra bądź skróty multimedialne. Całość zamknięto w symetrycznej obudowie, pokrytej dodatkowo gumopodobnym materiałem. Producent zwraca uwagę na wysoką ergonomię urządzenia i możliwość użytkowania zarówno przez osoby prawo-, jak i leworęczne. Neon 3K posiada też konfigurowalne podświetlenie w 6 kolorach: czerwonym, błękitnym, żółtym, różowym, granatowym oraz zielonym.

Sugerowana cena detaliczna wynosi 35 Euro.

Oceń artykuł:
(Głosów: 2)

NAPISZ KOMENTARZ