Widzimy, że używasz oprogramowania blokującego reklamy, które są wyłącznym źródłem utrzymania serwisu ITHardware.pl. To dzięki nim opłacamy hosting i kupujemy sprzęt pomiarowy. Gwarantujemy Ci, że nie uświadczysz żadnych wyskakujących okienek ani banerów zasłaniających treść. Wesprzyj nas i wyłącz swój AdBlocker!

Space Hulk: Deathwing opóźniony - ale tylko symbolicznie

Tagi: FPS, Space Hulk, Warhammer, Warhammer 40K, gry, strzelanina, PC
Dodano: 07 Grudzień 2016, 20:45, przez: Jakub Krawczyński
Przeczytano: 155, komentarzy: 0, Żródło: VG247

Wydawcy nadchodzącego taktycznego FPSa, Space Hulk: Deathwing, łączącego gotyk z science-fiction, postanowili opóźnić jego premierę. Focus Home Interactive zdecydowało się na ten krok ze względu na chęć wyeliminowania wszystkich bugów wykrytych w czasie zamkniętej bety.

Zamiast 9 grudnia, Deathwing ukaże się 5 dni później. Być może jest to trochę niepokojący sygnał, gdyż już wcześniej gra miała wstępną premierę ustaloną na miesiąc poprzedni. Kiedy mijały dni w listopadzie, a nikt nie opatrzył gry dzienną datą wydania, gracze zaczęli się martwić. Ostatecznie termin wydania przeniesiono na 9 grudnia, ale jak się okazało, to nie koniec turbulentnej drogi Space Hulka do swojej premiery na Steamie.

Podczas beta-testów, które odbyły się pod koniec listopada i na początku grudnia, gracze wykryli szereg błędów i usterek technicznych. Według studia większość z nich została już załatana, w tym: drastycznie zredukowano czasy ładowania, zoptymalizowano wydajność, usprawniono działanie interfejsu i elementów menu, a także dokonano zmian w udźwiękowieniu. Ponadto wychwycono i naprawiono wszystkie poważne bugi, w tym też te prowadzące do zawieszania się gry.

Space Hulk Deathwing opóźniony

Developerzy ze Streum On Studio proszą o cierpliwość i chcą, aby wszyscy mogli cieszyć się na premierę grą w optymalnej formie. Czy tak właśnie będzie? O tym dowiecie się w recenzji, którą powinniśmy dostarczyć wam w dniu premiery, o ile wydawcy wywiążą się ze swoich obietnic dostarczenia kopii recenzenckich przed premierą.

Space Hulk: Deathwing, poza PC, ma także ukazać się na Xbox One oraz PS4. Konsolowa premiera ma odbyć się w pierwszym kwartale 2017 roku.

Oceń artykuł:
(Głosów: 0)

NAPISZ KOMENTARZ