Widzimy, że używasz oprogramowania blokującego reklamy, które są wyłącznym źródłem utrzymania serwisu ITHardware.pl. To dzięki nim opłacamy hosting i kupujemy sprzęt pomiarowy. Gwarantujemy Ci, że nie uświadczysz żadnych wyskakujących okienek ani banerów zasłaniających treść. Wesprzyj nas i wyłącz swój AdBlocker!

Xbox Play Anywhere - ale wypróbujesz tylko na konsoli

Dodano: 12 Wrzesień 2016, 19:58, przez: Piotr Urbaniak
Przeczytano: 183, komentarzy: 0, Żródło: Microsoft

W usłudze Xbox Live właśnie pojawiła się demonstracyjna wersja gry Forza Horizon 3 - spin-offu symulacyjnej serii Forza Motorsport, który zabierze nas na wyścigowy festiwal do malowniczej Australii. I to dosłownie malowniczej, bo gra jest jednym z pierwszych tytułów oferujących wsparcie dla HDR, czyli szerokiego zakresu tonalnego.

Play Anywhere? Możliwe, jednak nie w przypadku dema FH3.

Produkcja zadebiutuje 27 września na konsoli Xbox One i komputerach osobistych, ale z jej wycinkiem można zapoznać się już teraz, pobierając z oficjalnego sklepiku Microsoftu paczkę ważącą - tutaj uwaga - 18,34 GB. We wszystkim tkwi jednak pewien haczyk: grę wypróbują jedynie gracze konsolowi. Choć Forza Horizon 3 objęta jest programem Play Anywhere, co oznacza możliwość uruchomienia na obydwu platformach amerykańskiego potentata, tj. Xbox One i PC-ty z Windowsem 10, demo przewidziano wyłącznie dla konsolowców.

Tym samym wszystkie osoby chcące zagrać w najnowszą Forzę na PC-cie muszą wstrzymać się do premiery pełnej wersji. Nie wydaje się Wam, że to irracjonalna decyzja w kontekście wszędzie afiszowanego "parity"?

Oceń artykuł:
(Głosów: 0)

NAPISZ KOMENTARZ