Widzimy, że używasz oprogramowania blokującego reklamy, które są wyłącznym źródłem utrzymania serwisu ITHardware.pl. To dzięki nim opłacamy hosting i kupujemy sprzęt pomiarowy. Gwarantujemy Ci, że nie uświadczysz żadnych wyskakujących okienek ani banerów zasłaniających treść. Wesprzyj nas i wyłącz swój AdBlocker!

Zestawienie najlepszych gier F2P

Dodano: 23 Sierpień 2016, 14:00, przez: Jakub Krawczyński
Przeczytano: 13,126, komentarzy: 0,
Spis treści:

Gry free-to-play cieszą się niezmiernie rosnącą popularnością, choć człon "free" bywa w nich zwodniczy. Niektóre z nich na dłuższą metę wymagają zainwestowania prawdziwej gotówki. Są jednak takie, które pozwalają sobie sensownie pograć i odblokować całą zawartość bez wydawania grosza. Zadomowiły się one ze szczególnym upodobaniem na PCtach i platformach mobilnych - mariaż z konsolami wychodzi raczej średnio.

W poniższym zestawieniu starałem się zebrać zarówno "pewniaki" - które cieszą się niezwykłą popularnością i łatwo będzie nam w nie wskoczyć ze względu na ich ogromne społeczności - jak również kilka tych pozycji, które przyjęły się na konsolach a przeskok z PCtów wyszedł im na dobre. Dodatkowo, jedna z uwzględnionych gier nie jest tytułem free-to-play sensu stricto, ale wyszczególniłem ją ze względu na wysoką jakość.

Starałem się postawić na różnorodność i z racji gatunkowego rozrzutu opisywanych produkcji, postanowiłem nie wystawiać żadnych ocen.

Oceń artykuł:
(Głosów: 2)

NAPISZ KOMENTARZ