Widzimy, że używasz oprogramowania blokującego reklamy, które są wyłącznym źródłem utrzymania serwisu ITHardware.pl. To dzięki nim opłacamy hosting i kupujemy sprzęt pomiarowy. Gwarantujemy Ci, że nie uświadczysz żadnych wyskakujących okienek ani banerów zasłaniających treść. Wesprzyj nas i wyłącz swój AdBlocker!

Jak wybrać dobrego laptopa? Poradnik krok po kroku

Dodano: 21 Wrzesień 2016, 02:30, przez: Krzysztof Opacki
Przeczytano: 13,768, komentarzy: 0,
Spis treści:

To tyle jeśli chodzi o moje wskazówki odnośnie zakupu laptopa. Trzeba sobie wyraźnie powiedzieć, że laptopy są gotowymi systemami i mimo ogromnej liczby dostępnych modeli, dobranie sobie idealnego egzemplarza może nie być łatwe. Tym bardziej w salonie stacjonarnym sklepu komputerowego czy w markecie z elektroniką... Są też laptopy w pełni konfigurowalne - ale to maszyny bardzo drogie, zdecydowanie poza zasięgiem przysłowiowego Kowalskiego. Szukając konkretnego modelu najlepiej po prostu skorzystać z porównywarek cen w sklepach internetowych takich jak Ceneo, Skąpiec czy Cenowarka i sukcesywnie zawężać kryteria wyszukiwania dopóki nie znajdziemy modelu który nas interesuje - i to w najlepszej cenie.

Zobacz: Testy laptopów na ITHardware

W końcu to samo wiele osób robi z butami, odzieżą i pewno masą innych rzeczy. I bardzo dobrze - lepiej zakupy robić z rozwagą, w domowym zaciszu niż pod presją czasu w markecie elektronicznym. Tym bardziej, że jeśli nam się nasz nowy nabytek nie spodoba możemy go bez problemu zwrócić w ciągu 14 dni sprzedawcy. Jeśli kupujemy towar osobiście takiej możliwości niestety nie ma...

Oceń artykuł:
(Głosów: 2)

NAPISZ KOMENTARZ