Widzimy, że używasz oprogramowania blokującego reklamy, które są wyłącznym źródłem utrzymania serwisu ITHardware.pl. To dzięki nim opłacamy hosting i kupujemy sprzęt pomiarowy. Gwarantujemy Ci, że nie uświadczysz żadnych wyskakujących okienek ani banerów zasłaniających treść. Wesprzyj nas i wyłącz swój AdBlocker!

Jak wybrać podkładkę pod myszkę dla graczy?

Dodano: 15 Listopad 2016, 10:28, przez: Damian Jaroszewski
Przeczytano: 2,847, komentarzy: 0,
Spis treści:

Myszka to jeden z najważniejszych elementów wyposażenia każdego gracza. Jednak nawet najlepszy model na nic się zda jeśli nie będzie razem z nim używać porządnej podkładki. Wielu graczy zdaje się o tym nie wiedzieć lub zapominać.

Podkładka pod myszkę jest dużo ważniejsza niż wielu osobom mogłoby się wydawać. Bez niej lub na słabej jakości podkładce najlepsze i przede wszystkim drogie myszki nie wykorzystają pełni swoich możliwości. Dlatego nie można bagatelizować znaczenia podkładki, a tym bardziej na niej oszczędzać.

Jaka podkładka do jakiej myszki?

Kupując podkładkę pod myszkę mamy do wyboru kilka materiałów, z których mogą być one wykonane. Najpopularniejsze to wersje materiałowe i plastikowe, ale występują także podkładki szklane i aluminiowe. Każdy z tych materiałów ma swoje wady i zalety i wybór w dużej mierze zależy od indywidualnych preferencji.

Oceń artykuł:
(Głosów: 2)

NAPISZ KOMENTARZ