Widzimy, że używasz oprogramowania blokującego reklamy, które są wyłącznym źródłem utrzymania serwisu ITHardware.pl. To dzięki nim opłacamy hosting i kupujemy sprzęt pomiarowy. Gwarantujemy Ci, że nie uświadczysz żadnych wyskakujących okienek ani banerów zasłaniających treść. Wesprzyj nas i wyłącz swój AdBlocker!

Zakupy w Chinach - jak i gdzie kupować tanią elektronikę

Tagi: aliexpress, banggod, gearbest, chiński sklep, chińskie allegro, elektronika z azji
Dodano: 21 Grudzień 2016, 10:05, przez: Piotr Opulski
Przeczytano: 2,918, komentarzy: 0,
Spis treści:

DHgate

Sklep o działaniu zbliżonym do Aliexpress. Dostępna oferta podchodzi od wielu sprzedawców z Chin. Głównym wyróżnikiem są bardzo atrakcyjne kupony zniżkowe. Jedna z najsłynniejszych akcji promocyjnych pozwalała kupić produkty wycenione na co najmniej 11 dolarów z 10 dolarową zniżką. DHgate nie ma szans na wygraną z Aliexpress o polskiego klienta. Dysponuje on zdecydowanie mniejszą ofertą oraz nie posiada wygodnych systemów płatności.

DHgate

 

Focalprice

Niezbyt popularny w Polsce ale całkiem sensowny sklep z elektroniką. Witryna doczekała się nawet polskiej subdomeny, jednak tłumaczenie to pokraczne dzieło translatora. Sklep oferuje płatności PayPal. Dodatkowym atutem są okazjonalne promocje z dużymi zniżkami. Część użytkowników zwraca uwagę na stosunkowo długi czas oczekiwania na przesyłki do Europy.

focalprice

 

Dinodirect

Chiński sklep z europejską centralą w UK. Główną ciekawostką jest autorski system płatności czyli elektroniczny portfel, pozwalający na dokonywanie szybkich transakcji. Interesująco przedstawia się również możliwość skorzystania z dostępnego w Polsce systemu paysafecard, opartego na kartach przedpłaconych. Niestety możliwość ta nie jest oferowana dla wszystkich transakcji. Nie zabrakło również dostępu do płatności PayPal. Sklep posiada szeroką ofertę elektroniczną i odzieżową objętą atrakcyjnymi rabatami.

dinodirect

 

Everbuying

Kolejny sklep z niedrogą elektroniką i odzieżą z Chin.  Tradycyjne promocje okazjonalne zostały uzupełnione o system punktowy. Wydając 1 dolara otrzymujemy 1 punkt. Zestaw 100 punktów możemy wymienić na 1 dolara rabatu. Darmowa wysyłka jest dostępna na całym świecie. Dostępne są płatności PayPal, a sklep zapewnia możliwość oddania towaru w ciągu 30 dni.

everbuying

 

Dealsmachine

Sklep z elektroniką łączący w sobie główne auty konkurentów. Do dyspozycji klienta jest darmowa wysyłka obejmująca cały świat, płatności PayPal, kupony, przeceny i punktowy program lojalnościowy. Ciekawostką są tak zwane Free Gifts. Kupując produkt za określoną kwotę, możemy dobrać do niego jeden z darmowych gadżetów. Wraz ze wzrostem wartości zakupów, atrakcyjność prezentów rośnie.

dealsmachine

 

Antelife

Mrówkowy sklep to chiński twór, skupiony na kliencie europejskim. Aktualnie dostępne są 2 centra logistyczne zlokalizowane w Hiszpanii i Niemczech. Oferta obejmuje wyłącznie elektronikę. Anglojęzyczny sklep jest przetłumaczony na niemiecki, francuski i kilka innych języków (bez polskiego). Ceny mogą być prezentowane również w euro. Oprócz tradycyjnych obniżek, dostępne są limitowane oferty w określonym zakresie czasowym bądź do wyczerpania zapasów.

antlife

Oceń artykuł:
(Głosów: 0)

NAPISZ KOMENTARZ