Widzimy, że używasz oprogramowania blokującego reklamy, które są wyłącznym źródłem utrzymania serwisu ITHardware.pl. To dzięki nim opłacamy hosting i kupujemy sprzęt pomiarowy. Gwarantujemy Ci, że nie uświadczysz żadnych wyskakujących okienek ani banerów zasłaniających treść. Wesprzyj nas i wyłącz swój AdBlocker!

Recenzja telefonu Goclever Quantum 3 220 Rugged

Tagi: wytrzymały telefon, telefon komórkowy, wodoodporna komórka, telefon dla budowlańca
Dodano: 26 Grudzień 2016, 20:00, przez: Piotr Opulski
Przeczytano: 1,259, komentarzy: 0,
Spis treści:

Skorzystanie z odtwarzaczy oraz aparatu jest możliwe dopiero pod zainstalowaniu karty pamięci. Inaczej programy wyświetlą komunikat o niewystarczającej ilości miejsca do pracy.

Głośnik dysponuje zaskakująco dużą mocą. Prawdopodobnie został on zainstalowany z myślą o nietypowych zastosowaniach modelu. Dźwięk jest wyraźnie przytłumiony i nienaturalny. Mimo wszystko, efekt jest lepszy niż można było się spodziewać.

Słuchawki zgodnie z podejrzeniami oferują dźwięk dość niskiej jakości. Jednocześnie są szalenie niewygodne. Brzmienie jest metaliczne, skupione na średnicy oraz pozbawione basu i sceny.

Aparat jest w tym wypadku narzędziem, ułatwiającym zapamiętanie obrazów. Jakość wykonywanych zdjęć jest bardzo niska. Są one zapisywane w rozdzielczości 1280x960px. Przekłada się ona na wysoką wagę plików, ale nie przyczynia się do poprawienia szczegółowości. Wykonywane zdjęcia możemy poddawać obróbce za pomocą kilku podstawowych filtrów.

quantum_3_220_aparat

quantum_3_220_aparat

quantum_3_220_aparat

quantum_3_220_aparat

Oceń artykuł:
(Głosów: 0)

NAPISZ KOMENTARZ