Widzimy, że używasz oprogramowania blokującego reklamy, które są wyłącznym źródłem utrzymania serwisu ITHardware.pl. To dzięki nim opłacamy hosting i kupujemy sprzęt pomiarowy. Gwarantujemy Ci, że nie uświadczysz żadnych wyskakujących okienek ani banerów zasłaniających treść. Wesprzyj nas i wyłącz swój AdBlocker!

Test dysków SSD o pojemności 240 - 256 GB #3

Dodano: 15 Grudzień 2016, 16:15, przez: Kamil Kędra
Przeczytano: 3,125, komentarzy: 0,
Spis treści:

Testy wielozadaniowości polegają na równoczesnym wykonywaniu kilku operacji, celem symulowania codziennego zastosowania dysków SSD w domowych warunkach. Opis przeprowadzonych prób znajdziecie w rozdziale dotyczącym metodologii testów.

Test dysków SSD 240 - 256 GB

W ostatnim teście w stawce nie nastąpiły roszady. Na większości wykresach liderem Crucial MX200. Jednak skupmy się na dyskach, które dziś są głównymi bohaterami. Małe podsumowanie testów wielozadaniowości:

Kingston HyperX Savage 240 GB - najlepiej zaprezentował się ze stawki dzisiejszych bohaterów. Bardzo dobrze poradził sobie w trzech zadaniach.  

Plextor M6V 256 GB -  bardzo dobrze spisał się w bieżącym teście, jak i również w dwóch poprzednich. Zaprezentował się od bardzo dobrej strony, niewiele gorzej od Kingstona.

Plextor M6S 256 GB -  solidny dysk, wydajny we wszystkich próbach.

Samsung SSD 750 EVO 250 GB - wypadł bardzo dobrze tylko w jednym teście z trzech, w pozostałych dwóch prezentował wydajność typowego “średniaka”.

GoodRAM CX200 240 GB - testy syntetyczne nie prognozowały spektakularnych wyników i, jak się okazało, testy rzeczywiste tylko dodały kropkę nad “i”.

Oceń artykuł:
(Głosów: 2)

NAPISZ KOMENTARZ