Widzimy, że używasz oprogramowania blokującego reklamy, które są wyłącznym źródłem utrzymania serwisu ITHardware.pl. To dzięki nim opłacamy hosting i kupujemy sprzęt pomiarowy. Gwarantujemy Ci, że nie uświadczysz żadnych wyskakujących okienek ani banerów zasłaniających treść. Wesprzyj nas i wyłącz swój AdBlocker!

Test płyt głównych B150 dla procesorów Intel Skylake, odc. 1 - Asus

Dodano: 17 Grudzień 2016, 19:10, przez: Tomasz Cugowski
Przeczytano: 3,696, komentarzy: 0,
Spis treści:

Test polegał na zmierzeniu czasu, jaki upływa od włączenia komputera do momentu rozpoczęcia ładowania systemu operacyjnego. Czasu bootowania nie należy więc mylić z sumarycznym czasem uruchamiania peceta, który jest odpowiednio dłuższy. Pomiar powtarzany był trzykrotnie, a na koniec wyciągana średnia arytmetyczna z dokładnością do sekundy. Tablica partycji to klasyczne MBR, głównie ze względu na fakt, że te same dyski wykorzystywane są także do testów starszych platform.

Test płyt głównych B150 dla procesorów Intel Skylake. ASUS

Także w tym aspekcie testowane płyty ASUS wypadły bardzo dobrze, wyrównując dotychczas najlepszy wynik uzyskany przez Z170 Pro Gaming. Co tu dużo mówić, usatysfakcjonowany będzie każdy, nawet osoby liczące każdą sekundą straconą podczas uruchamiania komputera ;-)

Oceń artykuł:
(Głosów: 2)

NAPISZ KOMENTARZ