Widzimy, że używasz oprogramowania blokującego reklamy, które są wyłącznym źródłem utrzymania serwisu ITHardware.pl. To dzięki nim opłacamy hosting i kupujemy sprzęt pomiarowy. Gwarantujemy Ci, że nie uświadczysz żadnych wyskakujących okienek ani banerów zasłaniających treść. Wesprzyj nas i wyłącz swój AdBlocker!

Test smartfona Goclever Quantum 5 500 Rugged

Tagi: wodoodporny smartfon, odporny goclever, smartfon do pracy
Dodano: 31 Grudzień 2016, 13:47, przez: Piotr Opulski
Przeczytano: 1,250, komentarzy: 0,
Spis treści:

Ekran o przekątnej 5” otacza duża ramka. Pod jego dolną krawędzią znajdziemy klasyczny zestaw przycisków dotykowych. Wyświetlacz został zabezpieczony fabrycznie naklejaną folią oraz szkłem Gorilla Glass 3.

quantum 5 500 ekran

Matryca IPS pracuje w rozdzielczości 720 x 1280px, przekładającej się na 294 ppi. To w pełni akceptowalny wynik. Ekran charakteryzuje się wysokim kontrastem oraz dużą mocą podświetlenia. Dzięki temu możliwa jest komfortowa praca nawet w słoneczne dni. Nieco do życzenia pozostawia odwzorowanie barw.

quantum 5 500 ekran

Smartfon trafia do użytkownika z kilkoma preinstalowanymi aplikacjami. Niestety są to programy niskiej jakości, a ich obecność bardziej irytuje niż pomaga w pracy. Znajdziemy chociażby dedykowane oprogramowanie latarki czy program do zarządzaniem aplikacjami.

Obsługa smartfona przebiega dość toporne. Na taki efekt pracuje dość niewygodna obudowa, spora odległość ekranu od szkła oraz przeciętna wydajność.

Oceń artykuł:
(Głosów: 0)

NAPISZ KOMENTARZ