Widzimy, że używasz oprogramowania blokującego reklamy, które są wyłącznym źródłem utrzymania serwisu ITHardware.pl. To dzięki nim opłacamy hosting i kupujemy sprzęt pomiarowy. Gwarantujemy Ci, że nie uświadczysz żadnych wyskakujących okienek ani banerów zasłaniających treść. Wesprzyj nas i wyłącz swój AdBlocker!

Test smartfona Goclever Quantum 5 500 Rugged

Tagi: wodoodporny smartfon, odporny goclever, smartfon do pracy
Dodano: 31 Grudzień 2016, 13:47, przez: Piotr Opulski
Przeczytano: 1,424, komentarzy: 0,
Spis treści:

Obecność słuchawek w zestawie Quantum 5 500, już sama w sobie jest powodem do pochwał. Okazuje się również, że jest to akcesorium lepszej klasy niż w przypadku modelu 3 220. Trochę szkoda, że dokanałówki nie otrzymały wymiennych gumek w zestawie. Oferowany przez nie dźwięk jest interesujący i barwny. Czuć przestrzeń, a nawet zarys separacji i sceny. Niestety podbity bas jest źle ustawiony, generując znaczny pogłos.

quantum 5 500

Zastosowany głośnik ma wysoką moc. Głośne dźwięki oraz wyeksponowana średnica sprawiają, że quantum 5 500 doskonale sprawdzi się podczas oglądania filmów. Nieco gorzej wypadają możliwości w zakresie odsłuchu muzyki. Całkowity brak basu i świszczące brzmienie, niemiło zaskakują słuchacza.

Oceń artykuł:
(Głosów: 0)

NAPISZ KOMENTARZ