Widzimy, że używasz oprogramowania blokującego reklamy, które są wyłącznym źródłem utrzymania serwisu ITHardware.pl. To dzięki nim opłacamy hosting i kupujemy sprzęt pomiarowy. Gwarantujemy Ci, że nie uświadczysz żadnych wyskakujących okienek ani banerów zasłaniających treść. Wesprzyj nas i wyłącz swój AdBlocker!

Test smartfona Goclever Quantum 5 500 Rugged

Tagi: wodoodporny smartfon, odporny goclever, smartfon do pracy
Dodano: 31 Grudzień 2016, 13:47, przez: Piotr Opulski
Przeczytano: 1,249, komentarzy: 0,
Spis treści:

Jedna z najistotniejszych cech Quantum 5 500 Rugged. Producent zapewnia zgodność telefonu z najwyższą normą IP-68. Informacja ta wskazuje, że obudowa telefonu:

  • zabezpiecza urządzenie przed dostępem do części niebezpiecznych drutem
  • jest całkowicie pyłoszczelna
  • chroni telefon przed skutkami ciągłego zanurzenia w wodzie (ponad 30 min, ponad 1 m powyżej spodu urządzenia)

Ponadto urządzenie ma być odporne na zarysowania oraz uszkodzenia w wyniku wstrząsów. Temperatury pracy mieszczą się w zakresie od – 40 stopni Celsjusza do +80 stopni Celsjusza.

Nasze testy potwierdzają zgodność z parametrami, które udało nam się przetestować. Obudowa jest wodoodporna i dobrze znosi upadki z wysokości nawet 2 metrów. Urządzenie jest dobrze chronione przed pyłem, a jego czyszczenie może odbywać się z zastosowaniem bieżącej wody. Również spędzenie 5 godzin w śniegu przy temperaturze otoczenia na poziomie -8 stopni Celsjusza nie miało wpływu na pracę 5 500.

Oceń artykuł:
(Głosów: 0)

NAPISZ KOMENTARZ