Widzimy, że używasz oprogramowania blokującego reklamy, które są wyłącznym źródłem utrzymania serwisu ITHardware.pl. To dzięki nim opłacamy hosting i kupujemy sprzęt pomiarowy. Gwarantujemy Ci, że nie uświadczysz żadnych wyskakujących okienek ani banerów zasłaniających treść. Wesprzyj nas i wyłącz swój AdBlocker!

Test smartfona Lenovo moto G4 Plus

Tagi: motorola, recenzja, smartfon
Dodano: 12 Grudzień 2016, 08:32, przez: Piotr Opulski
Przeczytano: 1,629, komentarzy: 0,
Spis treści:

Uzupełnieniem dla testów w benchmarkach jest krótki test z grami. Podczas testów wykorzystujemy emulator PPSSPP z wyłączonym ogranicznikiem klatek.

lenovo moto g4 plus

lenovo moto g4 plus

Lenovo przyzwoicie poradziło sobie z Little Big Planet. Nie jest to zaskoczeniem, jedynie budżetowe konstrukcje mają problemy z płynnością w grze z automatycznie zdefiniowanym ogranicznikiem. Ciekawszych danych dostarcza FinalFantasty. Tutaj pełną płynność zapewniają tylko najwydajniejsze urządzenia. G4 Plus zaskakująco dobrze poradziło sobie z emulacją tego tytułu. Biorąc pod uwagę wyniki w benchmarkach, rezultat uzyskany w grze jest wręcz rewelacyjny. Można powiedzieć, że otrzymaliśmy płynność pozwalającą na rozgrywkę, odnotowując problemy jedynie podczas najbardziej wymagających scen.

Oceń artykuł:
(Głosów: 0)

NAPISZ KOMENTARZ