Widzimy, że używasz oprogramowania blokującego reklamy, które są wyłącznym źródłem utrzymania serwisu ITHardware.pl. To dzięki nim opłacamy hosting i kupujemy sprzęt pomiarowy. Gwarantujemy Ci, że nie uświadczysz żadnych wyskakujących okienek ani banerów zasłaniających treść. Wesprzyj nas i wyłącz swój AdBlocker!

Test smartfona Lenovo moto G4 Plus

Tagi: motorola, recenzja, smartfon
Dodano: 12 Grudzień 2016, 08:32, przez: Piotr Opulski
Przeczytano: 1,563, komentarzy: 0,
Spis treści:

Testy akumulatora dzielimy na dwie części. Pierwszą z nich jest test użytkowy, weryfikujący czas pracy przy umiarkowanym wykorzystaniu. Wynik ten zależy od wielu czynników, dlatego nie ma decydującego wpływu na wynik.

Zdecydowanie bardziej wymierny jest test obciążeniowy, realizowany zawsze w tych samych warunkach. Procedura obejmuje odtwarzanie zapętlonego filmu z głośnością i jasnością ekranu na środkowych nastawach. Ponadto włączone są modułu: GPS, Wi-Fi oraz Bluetooth.

Lenovo moto G4 Plus

Lenovo moto G4 Plus

Moto G4 Plus wypadło przyzwoicie w obydwu testach, zajmując miejsce w górnej połowie tabeli. Trzy dni pracy oraz 10 godzin odtwarzania filmu to wynik, który jest w stanie zadowolić większość użytkowników.  Sytuację dodatkowo poprawia ładowarka, która potrafi zapewnić 6 godzin pracy po 15 minutach ładowania.

Oceń artykuł:
(Głosów: 0)

NAPISZ KOMENTARZ