Widzimy, że używasz oprogramowania blokującego reklamy, które są wyłącznym źródłem utrzymania serwisu ITHardware.pl. To dzięki nim opłacamy hosting i kupujemy sprzęt pomiarowy. Gwarantujemy Ci, że nie uświadczysz żadnych wyskakujących okienek ani banerów zasłaniających treść. Wesprzyj nas i wyłącz swój AdBlocker!

Test smartfona Lenovo moto G4 Plus

Tagi: motorola, recenzja, smartfon
Dodano: 12 Grudzień 2016, 08:32, przez: Piotr Opulski
Przeczytano: 1,562, komentarzy: 0,
Spis treści:

Niestety zestaw moto G4 Plus nie obejmuje słuchawek. Jest to rozwiązanie,  z którym spotykamy się coraz częściej. Standardowo testy przeprowadzaliśmy z wykorzystaniem wysokiej jakości plików:

  • Budapest Philharmonic Orchestra, Janos Sandor - Peer Gynt - In the Hall of the Mountain King
  • Mindthings – Life’s Things
  • Elbow - Grounds For Divorce

 

lenovo moto g4 plus

Ciekawostką jest konstrukcja łącząca głośnik do rozmów i głośnik do odtwarzania muzyki. Efektem jest ogromny otwór w górnej części słuchawki, o którym wspominaliśmy przy okazji opisu konstrukcji. Zgodnie z przypuszczeniami, takie rozwiązanie zapewnia dość dobrą separację dźwięków oraz wyjątkowo wyraźną średnicę. Bas jest delikatny i nieco metaliczny. Dźwięk wydaje się być nieco zapowietrzony, zostawiając spory dystans do słuchacza. Uwagę zwraca wysoka moc głośnika. Odtwarzanie filmów było znacznie głośniejsze niż w przypadku wszystkich dotychczas testowanych przez nas smartfonów.

Oceń artykuł:
(Głosów: 0)

NAPISZ KOMENTARZ