Acer Predator Triton 700 - GeForce GTX 1080 i tylko 18,9 mm grubości

Acer Predator Triton 700 - GeForce GTX 1080 i tylko 18,9 mm grubości

Wraz z zapowiedzią standardu designu laptopów Nvidia Max-Q spodziewać możemy się wysypu laptopów, które w swoim zamyśle oferować mają bezkompromisową wydajność, przy zachowaniu kompaktowej formy. Do takich niewątpliwie zaliczyć można zapowiedziany właśnie przez Acera na Computex notebook Predator Triton 700.

Sprzęt wyposażono w kartę graficzną Nvidia GeForce GTX 1080 (z możliwością przetaktowania) i procesory Intel Core siódmej generacji o stałym napięciu. Taka konfiguracja została zamknięta w smukłej (18,9 mm) aluminiowej obudowie, co było możliwie dzięki wykorzystaniu metalowych wentylatorów Acer AeroBlade 3D, które zwiększają przepływ powietrza o 35%, a jednocześnie zajmują mniej miejsca. Jeśli zaś chodzi pamięć, to otrzymujemy 32GB RAM DDR4-2400 oraz dwa dyski SSD NVMe PCIe w konfiguracji RAID0 na dane. Nie można także pominąć tak istotnego elementu jak wyświetlacz i Acer zastosował w tym przypadku 15,6-calowy panel IPS Full HD ze wsparciem dla Nvidia G-SYNC. Producent zapewnia też, iż Triton 700 obsługuje systemy VR. Technologie dźwięku Dolby Atmos oraz Acer TrueHarmony zapewniać mają bogaty, wciągający dźwięk, a certyfikat Skype for Business gwarantuje wyraźną komunikację bez zacięć.

Acer Predator Triton 700 to kolejny smukły, a zarazem wydajny, laptop bazujący na designie Nvidia Max-Q. Sprzęt zapowiada się naprawdę ciekawie, ale spodziewać należy się tu naprawdę wysokiej ceny

Funkcjonalność notebooka zwiększają także karta sieciowa Killer DoubleShot Pro, która wybiera najszybsze połączenie sieciowe (Ethernet lub bezprzewodowe) i wysyła nim priorytetowe dane, natomiast pozostały transfer realizuje drugim połączeniem. W zakresie portów możemy liczyć na Thunderbolt 3 o prędkości do 40 Gbps, a także podwójne wyjście wideo 4K, dwa złącza USB 3.0 (z możliwością ładowania urządzeń zewnętrznych, gdy urządzenie jest wyłączone) i po jednym USB 2.0, HDMI 2.0, DisplayPort oraz Gigabit Ethernet. Ciekawie prezentuje się także wzornictwo Triton 700, ponieważ Acer zastosował oszczędną stylistycznie czarną obudowę i minimalistyczny design o prostych konturach i ściętych narożnikach. Z kolei szkło Corning Gorilla Glass znajdujące się powyżej klawiatury pozwala na podgląd układu chłodzenia złożonego z wentylatora oraz pięciu rurek chłodzących i pełni rolę panelu dotykowego Precision Touchpad. Nie zabrakło również mechanicznej klawiatury, która zapewni nam precyzję podczas grania i posiada podświetlenie RGB z możliwością indywidualnego zaprogramowania. Oprogramowanie PredatorSense umożliwi kontrolę i personalizację kluczowych parametrów notebooka Predator Triton 700. Laptop będzie dostępny pod koniec trzeciego kwartału 2017 roku, ale nie poznaliśmy jeszcze jego ceny.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Acer Predator Triton 700 - GeForce GTX 1080 i tylko 18,9 mm grubości

 0