Devil May Cry 5, The Division 2 i Resident Evil 2 za darmo z kartami AMD

Devil May Cry 5, The Division 2 i Resident Evil 2 za darmo z kartami AMD

AMD wystartowało właśnie z nową promocją, który dla wielu graczy może stanowić bardzo mocny argument przemawiający za zakupem karty graficznej Radeon. Czerwona ekipa postanowiła bowiem odświeżyć akcję Raise the Game, w której otrzymujemy darmowe gry przy zakupie grafiki od AMD i tym razem w ofercie znalazły się nadchodzące produkcje od Ubisoftu i Capcomu. Oczywiście przyczynkiem do wystartowania nowej akcji jest premiera nowej karty graficznej Radeon RX 590, ale warto podkreślić, że promocja obowiązuje również inne modele tego producenta, a mianowicie Radeon RX Vega 65, Radeon RX Vega 56, Radeon RX 580 oraz Radeon RX 570 - choć trzeba mieć na uwadze, że decydując się na zakup słabszych modeli, otrzymamy do wyboru tylko dwie, a nie wszystkie trzy gry.

Czerwona ekipa postanowiła odświeżyć akcję Raise the Game, w której otrzymujemy darmowe gry przy zakupie grafiki od AMD i tym razem w ofercie znalazły się nadchodzące produkcje od Ubisoftu i Capcomu.

Devil May Cry 5, The Division 2 i Resident Evil 2 za darmo z kartami AMD

Na jakie produkcje możemy więc liczyć? Trzeba przyznać, że zestawienie jest bardzo mocne, ponieważ każda z gier to potencjalny duży hit. W akcji biorą udział remake Resident Evil 2 (premiera 25 stycznia), Devil May Cry 5 (premiera 8 marca) oraz The Division 2 (premiera 15 marca). Warto przypomnieć, że zastąpią one Assassin's Creed Odyssey, Star Control: Origins i Strange Brigade, które dotychczas oferowane były w ramach Raise the Game. W odróżnieniu jednak od poprzedniej edycji, tym razem modele Radeon RX 580 oraz Radeon RX 570 nie uprawniają nas do zgarnięcia za darmo wszystkich trzech gier, ale jedynie dwóch - na szczęście dowolnych, wybranych przez nas. Trzeba przyznać, że taki pakiet skutecznie zwiększa wartość zakupów, ponieważ w zależności od modelu, otrzymujemy zestaw o wartości 180 USD lub 120 USD, choć z drugiej strony, zapewne nie każdemu wybrane gry przypadną do gustu i trudno mówić o oszczędności, jeśli nie planowaliśmy danego zakupu.

Nowa promocja Raise the Game już wystartowała i potrwa do 9 lutego przyszłego roku lub do wyczerpania zapasów kodów. W naszym kraju partnerami promocji są sklepy: Sferis, Komputronik, Morele.net, Proline i X-KOM. Otrzymane kody na gry należy zarejestrować do 6 kwietnia 2019 roku na stronie AMD Rewards. Wszystkie szczegóły znajdują się na stronie promocyjnej AMD. Akcja wydaje się być szczególnie atrakcyjna w przypadku kart ze średniej półki, gdzie modele Radeon RX 580 i Radeon RX 590 konkurują z GeForcem GTX 1060, oferując przeważnie wyższą wydajność od rywala (w szczególności nowa karta Czerwonych). Ich ceny są przy tym na tyle rozsądne, że zapewne większość graczy składających nowe platformy rozgląda się właśnie za produktami z tej półki cenowej. Teraz zaś mają kolejny mocny argument (np. obok FreeSync) przemawiający za wyborem Radeona.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Devil May Cry 5, The Division 2 i Resident Evil 2 za darmo z kartami AMD

 0