Escobar Gold 11 PRO - brat Pablo Escobara sprzedaje iPhone'a 11 Pro za $499

Escobar Gold 11 PRO - brat Pablo Escobara sprzedaje iPhone'a 11 Pro za $499

O nietypowym biznesie Roberto Escobara (bracie Pablo Escobara), który zapragnął zostać smartfonowym potentatem, pisaliśmy już kilkukrotnie. Dotychczas sprzedawał on w atrakcyjnych cenach składane smartfony firmy Escobar Inc. Szybko odkryto jednak, że nie są to autorskie konstrukcje, ale Escobar Inc tak naprawdę przepakowuje ponaprawowe, zwrócone lub niespełniające wymogów jakościowych smartfony Samsung Galaxy Fold (wcześniej Royole FlexPai), które wcześniej obrandowane zostały marką Escobar. Co więcej, większość zamówionych produktów nie dotarła do zamawiających (część, szczególnie tych, które trafiały do dziennikarzy, jednak dostarczono, by utrzymać pozory normalnej działalności). Teraz Roberto próbuje sprzedać nam kolejny smartfon i tym razem wziął on sobie na cel Apple. Poniżej możecie zobaczyć zwiastun produktu, który jak zwykle w przypadku tej firmy, zawiera roznegliżowane modelki.

Escobar Gold 11 PRO to, jak nietrudno się domyślić, rebrand iPhone’a 11 Pro, który sprzedawany jest za mniej niż połowe oryginalnej ceny.

Urządzenie nazywa się Escobar Gold 11 PRO i jak nietrudno się domyślić (wystarczy szybki rzut oka na produkt) jest to rebrand iPhone’a 11 Pro, który sprzedawany jest w kuszącej cenie 499 USD, czyli mniej niż połowe oryginalnej ceny. Ma to być limitowany produkt, powstały na bazie uszkodzonych modeli iPhone’a 11 Pro w wersji z 256 GB na dane. Telefony zostały podobno naprawione i pozłocone, choć jak wiemy z poprzednich smartfonów od Escobar Inc, tak naprawdę oklejone są specjalnymi aluminiowymi naklejkami w złotym kolorze. Co więcej, sprzęt sprzedawany ma być z oryginalnymi akcesoriami Apple, tj. kablem, ładowarką i słuchawkami. Na tylnym panelu urządzenia wygrawerowano zaś logo marki, a całość zapakowana ma być do „luksusowego drewnianego pudełka”.

Smartfon Escobar 2 to oszustwo. Urządzenie to rebrand, a oferta to scam

„To jest mój sposób na walkę z Apple. Sprzedaję ich telefony w niższej cenie i moje są pozłacane i pokazują je ładne dziewczyny. Apple nigdy tego nie zrobi” - tłumaczy Roberto w wydanym oświadczeniu. Kanał firmy na YouTube jest zaś pełen kobiet w bieliźnie trzymających telefony Escobar Inc lub niszczących ich oryginalne wersje. Co więcej, Escobar złożył nawet pozew przeciwko Apple domagając się 2,6 mld USD. Pomimo faktu, że zakup iPhone 11 Pro za 500 USD może wydawać się kuszący dla wielu osób, to jednak odradzamy taką inwestycję, gdyż wiąże się ona z dużym ryzykiem utopienia tych pieniędzy (większe szanse na otrzymanie sprzętu mają influencerzy i popularni recenzenci).

Pokaż / Dodaj komentarze do: Escobar Gold 11 PRO - brat Pablo Escobara sprzedaje iPhone'a 11 Pro za $499

 0