Honor 7C - średniak z ekranem 18:9 i podwójnym aparatem w dobrej cenie

Honor 7C - średniak z ekranem 18:9 i podwójnym aparatem w dobrej cenie

Huawei nie zwalnia tempa i tym razem doczekaliśmy się oficjalnej prezentacji nowego modelu należącej do Chińczyków marki Honor, a mowa o smartfonie ze średniej półki o nazwie Honor 7C.

Smartfon ten właśnie zadebiutował na rodzimym rynku producenta, ale podobnie jak to było w przypadku jego poprzedników, spodziewać można się, że trafi także na polski rynek (choć być może pod inną nazwą, ponieważ Honor 6C u nas przemianowany został na Huawei Nova Smart). Producent zdecydował się na implementację designu z wąskimi ramkami i ekranem o proporcjach 18:9 także w przypadku modeli z niższych półek, czego dowodem jest właśnie Honor 7C. Sprzęt ten otrzymał 5,99-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1440 x 720 pikseli, a jego sercem został procesor Qualcomm Snapdragon 450. Jeśli zaś chodzi o pamięć, to dostępne są dwie konfiguracje: podstawowa z 3 GB RAM i 32 GB na dane oraz mocniejsza z 4 GB RAM i 64 GB na dane.

Honor 7C to średniak z ekranem 18:9, cienkimi ramkami i podwójnym aparatem tylnym w atrakcyjnej cenie

Warto też zwrócić uwagę na podwójny aparat tylny, co w tym segmencie nie jest standardem. Na "pleckach" umieszczono moduł składający się z 13 MP aparatu głównego oraz 2 MP jednostki pomocniczej, która pozwala na zabawę głębią ostrości. Z przodu znajduje się zaś 8 MP kamerka  przednia, które oferuje wsparcie dla systemu rozpoznawania twarzy i odblokowywania w ten sposób urządzenia. Za czas pracy smartfona odpowiada akumulator o pojemności 3000 mAh, a całość obsługiwana jest przez system operacyjny Android 8.0 Oreo z autorską nakładką Huawei o nazwie EMUI 8.0. Telefon dostępny jest w 4 wersjach kolorystycznych: czarnej, czerwonej, złotej i niebieskiej, a jego cena w Chinach to 899 CNY (ok. 485 PLN) za model 3/32 GB oraz 1299 CNY (ok. 700 PLN) za wariant 4/64 GB.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Honor 7C - średniak z ekranem 18:9 i podwójnym aparatem w dobrej cenie

 0