Humble Classics Return Bundle - kontynuacje klasyków w świetnej promocji

Humble Classics Return Bundle - kontynuacje klasyków w świetnej promocji

Humble Bundle regularnie oferuje ciekawe promocje, a nierzadko też darmowe gry. Tym razem sklep wystartował z akcją Humble Classics Return Bundle, dzięki której za relatywnie niewielkie pieniądze możemy zgarnąć pakiet tzw. "powracających klasyków".

Classics Return to oferta składająca się głównie z kontynuacji uznanych klasyków, które w ostatnich latach trafiły na rynek. Tradycyjnie już dla Humble Bundle znajdziemy tu 3 progi finansowe i decydując się na wyższe zgarniamy także produkcje znajdujące się w tych niższych. Praktycznie w każdym progu znajdują się świetne tytuły, które fani poszczególnych gatunków muszą posiadać w swojej bibliotece, więc jest to idealna okazja do nadrobienia zaległości. I tak, płacąc dowolną kwotę (nawet 1 USD) otrzymamy Broken Sword 5 – The Serpent’s Curse, Shadowrun Returns, Tesla Effect: A Tex Murphy Adventure i Shadowrun: Dragonfall – Director’s Cut. Ten przedział zawiera także ścieżkę dźwiękową z Tesla Effect. Jeśli zaś wyrównamy obecną średnią wpłat, która w tym momencie wynosi 8,32 USD (niecałe 28 PLN) zgarniemy Shadowrun: Hong Kong – Extended Edition, Wasteland 2: Director’s Cut – Standard Edition (+ soundtrack), Age of Wonders 3 i Xenonauts.

Trzeba przyznać, że 50 zł za taką paczkę gier to naprawdę duża akcja

W ostatnim progu czekają na nas już tylko dwie gry, ale za to jakie. W tym przypadku musimy wyciągnąć z portfela już 15 USD, co w przeliczeniu na złotówki daje praktycznie równe 50 PLN (wciąż mówimy o dość niedużych pieniądzach), ale do naszej kolekcji dołączą wtedy świetne RPG w klasycznym wydaniu, czyli Torment: Tides of Numenera oraz kultowa przygodówka Dreamfall Chapters: The Final Cut Edition. Oferta ta dostępna będzie jeszcze przez najbliższe 13 dni, więc nie ma powodu do pośpiechu, ale warto pamiętać, że w przypadku drugiego progu średnia wpłat zapewne będzie rosła. Przy okazji warto podkreślić, że decydując się na zakup na Humble Bundle wspieramy cele charytatywne i w tym przypadku sklep przeznacza część zysków ze sprzedaży na organizację Charity: water, która dostarcza czystą i bezpieczną wodę pitną ludziom w krajach rozwijających się.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Humble Classics Return Bundle - kontynuacje klasyków w świetnej promocji

 0