IO Interactive szykuje kolejną grę o słynnym agencie. Tym razem jednak znanym pod numerem 007

IO Interactive szykuje kolejną grę o słynnym agencie. Tym razem jednak znanym pod numerem 007

IO Interactive to studio kojarzone przede wszystkim z serią Hitman, które od dłuższego czasu działa niezależne, po tym jak w 2017 roku wykupiło się z rąk Square Enix. Trzeba przyznać, że od tego czasu Duńczycy radzą sobie bardzo dobrze, przynajmniej w ramach swojej flagowej serii o łysym zabójcy. IO Interactive szykuje się właśnie do premiery Hitmana 3, który zadebiutować ma na początku przyszłego roku (20 stycznia 2021), ale w planach ma już kolejny ambitny projekt, bazujący na niezwykle popularnej marce. Co prawda ponownie wcielimy się w tu agenta, ale tym razem znanego nie pod numerem 47, ale 007. Chodzi oczywiście o Jamesa Bonda, który dawno już nie gościł na ekranach komputerów i konsol.

Jak na razie niezbyt wiele wiadomo na temat tego projektu, gdyż IO Interactive tak naprawdę opublikowało jedynie powyższy minutowy materiał...

Jak na razie niezbyt wiele wiadomo na temat tego projektu, gdyż IO Interactive tak naprawdę opublikowało jedynie powyższy minutowy materiał, który nie zawiera żadnych fragmentów z samej gry (nie zabrakło jednak charakterystycznej muzyki z filmów o agencie 007). Trzeba przyznać, że fakt, że relatywnie niewielkiemu studiu z Kopenhagi udało się uzyskać tak dużą i nośną licencję, uznać trzeba za nie lada wyczyn. Wydaje się również, że gra jest w dobrych rękach, a IO Interactive powinno dobrze odnaleźć się w klimacie Jamesa Bonda. Z drugiej strony zawsze pozostaje nutka niepewności, szczególnie po tym, coSlightly Mad Studios dostarczyło nam w grze na licencji Szybcy i Wściekli (Fast & Furious Crossroads to kandydat do najgorszej gry roku). 

Jak na razie gra o Jamesie Bondzie nie otrzymała jeszcze nawet tytułu i posiada jedynie tytuł roboczy „Project 007”. Wiadomo też, że twórcy dostarczą nam zupełnie nową historię z agentem jej królewskiej mości w roli głównej, która koncentrować ma się na początkach działalności szpiega. Przy okazji trailer stanowi również swoiste ogłoszenie o pracę, ponieważ IO Interactive poszukuje utalentowanych osób tego projektu. Zdaje się więc, że tak naprawdę dopiero ruszają pracę nad grą i na jej premierę przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. Nie nastawiajcie się więc na premierę w 2021 roku.    

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: IO Interactive szykuje kolejną grę o słynnym agencie. Tym razem jednak znanym pod numerem 007

 0