Just Cause 4 i Wheels of Aurelia za darmo w Epic Games Store

Just Cause 4 i Wheels of Aurelia za darmo w Epic Games Store

W ostatnim czasie gracze rozpieszczani są przez wydawców darmowymi grami, co w obecnej sytuacji globalnej kwarantanny i konieczności siedzenia w domu więcej czasu niż spora część z nas ma to w zwyczaju, potrafi być bardzo pomocne w zabiciu czasu. I tak, Ubisoft do dziś rozdaje za darmo Assassin's Creed 2 na PC (do pobrania TUTAJ), Sony namawia nas do pozostawania w domu (Play At Home Initiative) oferując bezpłatnie Uncharted: Kolekcja Nathana Drake'a oraz Podróż na PS4. Łowców okazji powinna zainteresować również najnowsza oferta Epic Games Store, które co tydzień oferuje darmowe produkcje, a tym razem są Just Cause 4 i Wheels of Aurelia. Wygląda więc na to, że raczej nikt nie powinien narzekać na brak gier w rozpoczynający się właśnie weekend (no chyba, że macie te tytuły już ograne).   

Epic Games Store, które co tydzień oferuje darmowe produkcje, tym razem udostępnił wszystkim zainteresowanym Just Cause 4 i Wheels of Aurelia.

Just Cause 4 raczej nie trzeba nikomu przedstawiać, ale jeśli jednak nie znacie serii sandboxów od Avalanche Studios, to czwarta odsłona zadebiutowała pod koniec 2018 roku i jest trzecioosobową strzelanką z otwartym światem, w której wcielamy się w agenta Rico Rodrigueza. Seria słynie z dużej liczby pojazdów, które gracze mogą wykorzystać oraz pokaźnego arsenału, ale przede wszystkim ogromnej swobody działania i pokręconej fizyki, którą można bawić się za pomocą specjalnej linki z hakiem. Jeśli zaś chodzi o warstwę fabularną (raczej mało istotną), to w Just Cause 4 niezależny agent Rico Rodriguez ląduje w Solis, aby za wszelką cenę poznać prawdę o swojej przeszłości. Gra dostępna jest za darmo w Epic Store Games do 23 kwietnia do godziny 17:00.  

Just Cause 4 - recenzja gry i test wydajności kart graficznych

Wheels of Aurelia, czyli drugi darmowy tytuł w sklepie Epic, to zdecydowanie mniej znana produkcja, ale jak to mówią, darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby. Jest to mniejsza niezależna gra, której opis na stronie sklepu wygląda następująco: „Wyrusz na wciągającą wycieczkę drogową przez piaszczyste zachodnie wybrzeże Włoch w hucznych latach siedemdziesiątych XX wieku. Grając jako Lella, odważna i żywiołowa kobieta, doświadczysz widoków i dźwięków typowych dla tych burzliwych czasów w historii Włoch, odkrywając jednocześnie wydarzenia z przeszłości bohaterki”. Brzmi zachęcająco? W takim razie odsyłamy do Epis Games Stroe, gdzie Wheels of Aurelia pobrać można za darmo także do 23 kwietnia do godziny 17:00.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Just Cause 4 i Wheels of Aurelia za darmo w Epic Games Store

 0