Kup komputer z serii Optimus i zgarnij monitor MSI Optix w specjalnej cenie

Kup komputer z serii Optimus i zgarnij monitor MSI Optix w specjalnej cenie

MSI zorganizowało nową promocję, w ramach której do zgarnięcia jest monitor Optix MAG271C w specjalnej cenie 1099 złotych. Aby skorzystać z tego rabatu musimy wpierw zakupić jeden z gamingowych komputerów reprezentujących serię Optimus. Oferta rozpoczęła się 13 maja i potrwa do 9 czerwca bieżącego roku lub oczywiście wcześniejszego wyczerpania zapasów. W tym przypadku sklepem biorącym udział w akcji jest Media Expert. Ten oferuje kilka konfiguracji rzeczonych zestawów, więc każda osoba poszukująca nowego komputera do gier bez problemu powinna znaleźć coś dla siebie. Przykładowo jedną z najtańszych propozycji, bo kosztującą 2999 złotych okazuje się OPTIMUS E-Sport MH310T-CR2, na którego pokładzie znajdziemy m.in. sześciordzeniowy procesor Intel Core i5-8400, kartę graficzną NVIDIA GeForce GTX 1050 w wersji tylko z 2 GB pamięci (wspomniane GPU posiada też wariant 4 GB) oraz 8 GB RAM.

MSI zorganizowało trwającą do 9 czerwca promocję, w ramach której możemy nabyć monitor Optix MAG271C w cenie 1099 złotych.

Kup komputer z serii Optimus i zgarnij monitor MSI Optix w specjalnej cenie

Kolejnym jest natomiast OPTIMUS E-Sport MB360T-CR3. Choć w wewnątrz jego obudowy umieszczono identyczny CPU, to zdecydowano się na lepszy układ graficzny NVIDIA GeForce GTX 1060 z 6 GB pamięcią. Za ten komputer musimy zapłacić 3899 złotych. Dużo droższym PC dedykowanym graczom z zasobniejszym portfelem jest natomiast OPTIMUS E-Sport MB360T-BQ3, za którego należy zapłacić 5599 zł. Tutaj z kolei dostajemy inny procesor Intel Core i7-8700, a także większą ilość RAM wynoszącą 16 GB. Niestety MSI nie pokusiło się o umieszczenie lepszej wydajnościowo karty graficznej decydując się na NVIDIA GeForce GTX 1060 z 3 GB pamięcią. Pełną listę produktów oraz szczegółowe informacje o promocji znajdziemy pod wskazanym adresem.

Jeżeli chodzi sam 27-calowy monitor to według MSI zapewnia on możliwie najlepsze gamingowe wrażenia, a także zakrzywiony wyświetlacz. Do tego rozdzielczość Full HD, częstotliwość odświeżania na poziomie 144 Hz oraz 1-milisekundowy czas reakcji matrycy. Producent nie zapomniał też o popularnej funkcji AMD FreeSync, co eliminuje efekt rozdzierania ekranu i niestabilnej szybkości generowania klatek obrazu czy Anti-Flicker oraz Less Blue Light pozwalających na rozgrywkę bez zmęczenia i znużenia oczu. Warto zaznaczyć, że monitor zapewnia również 178-stopniowy kąt widzenia ekranu. Więcej szczegółów o monitorze znajdziemy na podanej stronie.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Kup komputer z serii Optimus i zgarnij monitor MSI Optix w specjalnej cenie

 0