Life is Strange 3 pojawi się na Square Enix Presents. Gra otrzyma nowego bohatera z super mocą

Life is Strange 3 pojawi się na Square Enix Presents. Gra otrzyma nowego bohatera z super mocą

Square Enix zapowiedział 40-minutową prezentację najważniejszych gier zaplanowana na 18 marca. Jednym z ważniejszych punktów Square Enix Presents jest światowa premiera nowego Life is Strange, czyli następnej odsłony popularnej serii przygodówek zapoczątkowanej w 2015 roku. Fabuła najpewniej nie stanowi kontynuacji losów ciepło przyjętego przez graczy duetu Max i Cloe, których przygoda dla wielu fanów jest definitywnie zakończona, ale przedstawi zupełnie innego bohatera z nowymi mocami. O jakie zdolności chodzi dowiemy się oczywiście w trakcie eventu (przypomnijmy, że Max wyposażono w zdolność cofania czasu). Fakt istnienia trójki nie stanowi zaskoczenia, ponieważ o projekcie pisano jakiś czas temu, a sama prezentacja była pierwotnie przewidziana pod koniec 2020 roku.

Podczas Square Enix Presents odbędzie się światowa premiera nowego Life is Strange, który ma otrzymać innego bohatera z nowymi mocami.

Tutaj należy wspomnieć o rewelacjach, za których publikację na Twitterze odpowiada Emily Rogers znana z pisania sprawdzonych wiadomości ze świata Nintendo oraz konsoli Nintendo Switch. Według nich za przyszłe części Life is Strange nie odpowiadają ojcowie marki z Dontnod Entertainment tylko Deck Nine, które stworzyło Life is Strange: Before the Storm prequel historii zaprezentowanej w jedynce. Do tych informacji do momentu prezentacji należy podchodzić z dystansem, gdyż są nieoficjalnie. Chociaż fani serii uważają rozdział z przygodami Max i Cloe za definitywnie zamknięty to gra posiada dwa zakończenia i z drugiej strony istnieje opcja, że w przyszłości doczekamy się jakiejś produkcji związanej z tymi dziewczynami? Co byście powiedzieli na taki scenariusz?

Square Enix Presents to nie tylko Life is Strange 3. Firma pokaże Outriders, który trafi do sprzedaży w kwietniu czy nową zawartość z Marvel's Avengers. Najpewniej czekają nas zapowiedzi tajemniczych tytułów - tutaj gracze liczą na coś związanego z Tomb Raiderem (pojawi się omówienie 25. rocznicy istnienia marki), ale co tego dokładnie nie wiemy. Być może są to również projekty z Agentem 47 (Hitman) oraz Deus Ex.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Life is Strange 3 pojawi się na Square Enix Presents. Gra otrzyma nowego bohatera z super mocą

 0