Naughty Dog szuka wsparcia do prac nad lokalizacją The Last of Us: Part 2

Naughty Dog szuka wsparcia do prac nad lokalizacją The Last of Us: Part 2

The Last of Us: Part 2 jest jedną z bardziej wyczekiwanych ekskluzywnych premier na konsolę PlayStation 4. Ostatnio zaprezentowane trailery produkcji autorstwa Naughty Dog utwierdziły fanów serii w przekonaniu, że warto czekać na kontynuację, która chociaż w dalszym ciągu nie ma sprecyzowanej konkretnej daty premiery to wiemy, że pojawi się w przyszłym roku. Tymczasem jak wynika z ogłoszenia opublikowanego na oficjalnej stronie Naughty Dog, utalentowana ekipa poszukuje chętnych na stanowisko testerów zapewnienia jakości lokalizacji będących dla deweloperów dodatkowym, mocnym wsparciem podczas dalszych prac nad The Last of Us: Part 2. Większa ilość szczegółów odnośnie posady jest dostępna bezpośrednio na stronie firmy odpowiadającej za projekt.

Naughty Dog szuka osób, które pomogą zadbać o odpowiednią jakość lokalizacji The Last of Us: Part 2.

Czym zajmie się wspomniany tester? Otóż sprawdzi przede wszystkim jakość danego tłumaczenia produkcji. Warto wspomnieć, że gra zadebiutuje m.in. z lokalizacją polską, angielską, japońską, niemiecką, a nawet tajską, dlatego właśnie Naughty Dog poszukuje dość sporą liczbę potencjalnie chętnych osób. Co ciekawe nie jest to stała praca, a jedynie dorywcza, które najpewniej skończy się w momencie finalizacji prac nad samym tytułem lub wkrótce przed nią. Kluczowym wymogiem przy decydowaniu się na podjęcie wyzwania jest fakt zamieszkania bezpośrednio na terenie Stanów Zjednoczonych, nie jest więc to zajęcie zdalne. Przy okazji zamieszczone ogłoszenie pozwala sądzić, że większa część gry została już ukończona i teraz pozostały wyłącznie ostateczne szlify. Nie powinniśmy się więc obawiać ewentualnej obsuwy premiery.

Historia The Last of Us 2: Part 2 skupia się ponownie wokół bohaterki pierwszej odsłony Ellie, która tym razem znacznie dorosła oraz dojrzała, co widzieliśmy już na zaprezentowanych wcześniej materiałach wideo. Fabuła rozpoczyna się pięć lat po wydarzeniach opowiedzianych w jedynce. Single player to dla autorów niezwykle ważny element tytułu gdyż jak wielokrotnie podkreślali chcą nam dzięki niemu przekazać coś niezwykle istotnego, a co tego dowiemy się dopiero w trakcie przechodzenia kampanii. Najpewniej chodzi o postać Ellie i ukazanie jej charakteru czy motywacji z różnych stron. Bez cienia wątpliwości na papierze wszystko wygląda bardzo zachęcającą. Miejmy więc nadzieję, że zgodnie z tradycją Naughty Dog staną na wysokości zadania zaś my otrzymamy absolutnego pewniaka do miana Gry Roku.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Naughty Dog szuka wsparcia do prac nad lokalizacją The Last of Us: Part 2

 0