Nieautoryzowany seks z Keanu Reevesem w Cyberpunk 2077 jest zakazany. Studio usuwa seks-modyfikacje

Nieautoryzowany seks z Keanu Reevesem w Cyberpunk 2077 jest zakazany. Studio usuwa seks-modyfikacje

Gdy tylko w grze pojawia się możliwość tworzenia własnych modów, niemal natychmiastowo pojawiają się dodatki związane z seksem. Mody w Cyberpunk 2077 to wciąż świeża sprawa, ale CD Projekt RED już musiało interweniować, usuwając jedną z modyfikacji pozwalającą na seks z samym Keanu Reevesem. Dodatek został oczywiście oznaczony jako 18+, jednak powód zamieszania nie jest tak banalny jak tylko kwestia wieku. CD Projekt Red normalnie zachęca do tworzenia modów do swoich gier, wydając nawet oficjalne narzędzia wspomagające modowanie. Jest jednak jedna rzecz, której nie można robić - zakazane jest zamienianie Keanu Reevesa w seksworkera.

Jeśli chcecie umieścić Keanu Reevesa lub Hideo Kojimę w scenie seksu w Cyberpunk 2077, to lepiej powstrzymajcie swoje zamiary. Seks z Keanu jest zakazy ;)

Niektórzy moderzy dostosowują sceny seksu, zamieniając modele seksworkerów (pracowników seksualnych z Night City) z różnymi innymi postaciami - w tym z Johnnym Silverhandem, którego gra Keanu Reeves. W przypadku Johnny'ego - lub dowolnego modelu opartego na prawdziwej osobie - CD Projekt Red mówi wprost - tego nie wolno! "Naszą najważniejszą zasadą dotyczącą treści generowanych przez użytkowników, w szczególności modów do gier, jest to, że nie mogą one być szkodliwe dla innych" - powiedział CDPR w oświadczeniu dla PC Gamer. "W przypadku zamiany modeli, szczególnie tych, które obejmują pewne sytuacje, może to być postrzegane jako szkodliwe przez osoby, które użyczyły nam swojego wyglądu na potrzeby tworzenia postaci w Cyberpunk 2077"

Mod z Keanu Reevesem został usunięty po zaledwie kilkunastu godzinach i nie oferował żadnych rewelacji - modele postaci były ubrane, a wszystko przebiegało dość koślawo. Problem polega na tym, że CDPR nie chce stworzyć sytuacji, w której aktorzy ze świata rzeczywistego są umieszczani w scenariuszach seksualnych, na które się nie zgadzali. Reeves ma w grze scenę seksu, która jest w pełni wygenerowana cyfrowo i nie było tu odzwierciedlenia aktora. Keanu zgodził się na tę scenę, kiedy zaakceptował scenariusz. Wszystko poza tym może potencjalnie prowadzić do problemów prawnych, których CDPR wolałoby uniknąć. 

.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Nieautoryzowany seks z Keanu Reevesem w Cyberpunk 2077 jest zakazany. Studio usuwa seks-modyfikacje

 0