Prezentacja Xiaomi Mi 8 coraz bliżej? Do sieci wyciekło zdjęcie smartfona

Prezentacja Xiaomi Mi 8 coraz bliżej? Do sieci wyciekło zdjęcie smartfona

W sieci pojawiło się nowe zdjęcie mające przedstawiać rzekomą specyfikację nieujawnionego Xiaomi Mi 8. Niestety obecnie nie można potwierdzić autentyczności tego obrazka.

Temat Xiaomi Mi 8 praktycznie nie schodzi z nagłówków branżowych portali. Prezentacja, a zarazem premiera smartfona miałaby się odbyć 31 maja w ramach eventu organizowanego przez producenta w Chinach. Spekuluje się, że wydarzenie będzie nazywać się Xiaomi 2018, a telefon zostanie wydany z okazji 8-lecia istnienia korporacji. Dodatkowego smaczku z całą pewnością dodaje fakt, iż do sieci wyciekło zdjęcie rzekomo prezentujące najważniejsze funkcje urządzenia. Jak widzimy, telefon posiada ekran o przekątnej 6 cali oraz obsługuje funkcję czytnika linii papilarnych. Z innych rzeczy warto także wymienić rozpoznawanie twarzy. Smartfon ma zostać wydany w kolorze czarnym. Niestety nie wiemy, czy będzie dostępny w innych wariantach.

Oficjalna prezentacja Xiaomi Mi 8 miałaby się odbyć jeszcze pod koniec bieżącego miesiąca

Xiaomi Mi 8 zostanie prawdopodobnie wyposażone w Snapdragona 845 i 6 GB pamięci RAM. Jeśli chodzi o drugą kwestię, to pojawi się też wariant ulepszony z 8 GB RAM. Przechodząc do cen, to za model podstawowy zapłacimy 2 799 juanów (439 dolarów), a bogatszy dokładnie 3 199 juanów (502 USD). Oczywiście musimy pamiętać, że w przeszłości pojawiła się lawina rozmaitych spekulacji dotyczących nie tylko tego konkretnego urządzenia, ale także pozostałych tejże firmy. Obecnie nikt nie potwierdził autentyczności widocznej powyżej fotografii. Jeżeli Chińczycy faktycznie planują poszerzyć swą ofertę o wariant rocznicowy, zapewne poinformują o tym fakcie jeszcze przed właściwą prezentacją mającą mieć miejsce pod koniec maja.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Prezentacja Xiaomi Mi 8 coraz bliżej? Do sieci wyciekło zdjęcie smartfona

 0