Rockstar aktualizuje Max Payne 3 i LA Noire na Steam i udostępnia wszystkie DLC za darmo

Rockstar aktualizuje Max Payne 3 i LA Noire na Steam i udostępnia wszystkie DLC za darmo

Rockstar wypuścił aktualizacje dla dwóch swoich starszych, jednak wysoko ocenianych przez fanów tytułów - LA Noire i Max Payne 3. Aktualizacja, która trafiła do posiadaczy tych gier w wersji na PC, odblokowuje wszystkie dodatki DLC za darmo. LA Noire to oczywiście klasyczny dramat kryminalny Rockstar, który po premierze otrzymał wiele DLC. Wiele z tych dodatków to nowe sprawy do rozwiązania, które nie znalazły w podstawowej wersji gry. Poza fabularnymi rozszerzeniami, Rockstar udostępnił także nowe stroje, bronie i wyzwania. W sumie jest pięć fabularnych DLC, dwie związane z przestępstwem, dwie związane z ruchem drogowym i jedna związana z podpaleniem.

Rockstar niespodziewanie wypuścił aktualizacje LA Noire i Max Payne 3 i udostępnił wszystkie DLC za darmo.

Max Payne 3 - strzelanka trzecioosobowa z 2012 roku, która jest kontynuacją kultowego Max Payne 2: The Fall of Max Payne z 2003 roku i trzecia część serii - otrzymała nieco mnie, bo dodatki zawierają głównie elementy trybu dla wielu graczy, które pierwotnie wydane zostały w serii paczek. Dodatki do Max Payne 3 zawierają głównie nowe przedmioty, broń i mapy. Rockstar nie wyjaśnił, dlaczego zdecydował się wydać te DLC za darmo, ale jest to dobry powód, aby wrócić i ponownie przypomnieć sobie te tytuły.

Wszystkie zmiany pojawiły się po kilku problemach z katalogiem Rockstar na Steamie w nocy z 19 na 20 kwietnia. Na krótko gry Rockstar zostały usunięte ze sklepu, by ponownie pojawić się kilka godzin później. Podczas całego zamieszania a Rockstar ponownie udostępnił Midnight Club 2 na Steamie - gra pojawiła się po raz pierwszy od kilku lat - ale niestety, wkrótce potem tytuł ponownie został wycofany ze sprzedaży.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Rockstar aktualizuje Max Payne 3 i LA Noire na Steam i udostępnia wszystkie DLC za darmo

 0