The Crew 2 dołączony bezpłatnie przy zakupie GeForce GTX 1080 i GTX 1080 Ti

The Crew 2 dołączony bezpłatnie przy zakupie GeForce GTX 1080 i GTX 1080 Ti

NVIDIA postanowiła zorganizować interesującą promocję nie tylko dla przyszłych klientów, ale także fanów gier wideo. Tym razem do zgarnięcia jest darmowa kopia jednej z bardziej wyczekiwanych produkcji wyścigowych.

Jeżeli planowaliście zakup nowej karty graficznej, a dodatkowo jesteście fanami wyścigówek, to mamy dla Was dobrą wiadomość. Otóż NVIDIA ogłosiła, że każda osoba, która zakupi modele GeForce GTX 1080 oraz GTX 1080 Ti otrzyma całkowicie za darmo premierowe wydanie The Crew 2 (w formie cyfrowej). Promocja jeszcze nie wystartowała. Ponadto nie wiemy jakie polskie sklepy postanowią nawiązać partnerstwo z popularnym producentem przy organizacji tego wydarzenia. Lepiej więc wstrzymać się jeszcze chwilę z ewentualnym zakupem GPU. Zwłaszcza że jak ptaszki ćwierkają sytuacja na rynku kart graficznych po krytpowalutowych turbulencjach nieco się unormowała, dzięki czemu łatwiej zakupimy najbardziej wydajne warianty.

NVIDIA zapowiedziała bezpłatne dodawanie The Crew 2 do każdych zakupionych modeli GeForce GTX 1080 oraz GTX 1080 Ti

The Crew 2 dołączony bezpłatnie przy zakupie GeForce GTX 1080 i GTX 1080 Ti

Sama gra ukaże się na rynku dokładnie 29 czerwca. Niedawno francuski wydawca rozpoczął zamknięte beta testy tytułu, które miały pomóc w doszlifowaniu całości (zakończą się one 4 czerwca). By się do nich dostać uprzednio należało zarejestrować się na odpowiedniej stronie i mieć zwyczajne szczęście. The Crew 2 zaoferuje nie tylko wyścigi samochodowe, ale również przeloty samolotami, czy szalone wodne jazdy motorówkami. Warto wspomnieć też o oficjalnych wymaganiach sprzętowych, które jeśli chodzi o płynność w 30 klatkach nie są nazbyt wygórowane pod względem pozostałych gier. W tym przypadku spokojnie wystarczy nam m.in. Intel Core i5-2400s, GeForce GTX 660 z 2 GB pamięci oraz 8 GB RAMu.

Pokaż / Dodaj komentarze do: The Crew 2 dołączony bezpłatnie przy zakupie GeForce GTX 1080 i GTX 1080 Ti

 0