Wyprzedaż Halloweenowa na Steam. Duże przeceny (nie tylko na horrory)

Wyprzedaż Halloweenowa na Steam. Duże przeceny (nie tylko na horrory)

Wszelkiego rodzaju wyprzedaże gier na popularnych platformach gamingowych to idealna okazja do tego, by nabyć długo wypatrywane tytuły po wyraźnie obniżonych cenach. Nawet jeśli nie macie zamiaru od razu w nie grać (szczególnie teraz, w samym środku sezonu gorących premier) i jedynie powiększycie swoją kupkę wstydu, to czasem promocje się na tyle dobre, a przeceny na tyle duże, że trudno przejść obok nich obojętnie. Z taką sytuacją mamy obecnie do czynienia w sklepie Steam, gdzie Valve wystartowało z wyprzedażą halloweenową. Jeśli więc jakimś cudem uda się Wam oderwać od konsol i Red Dead Redemption 2, to warto zajrzeć na tę platformę, ponieważ wyhaczyć można tu wiele świetnych tytułów w naprawdę dobrych cenach. Warto jednak się spieszyć, ponieważ Wyprzedaż Halloweenowa na Steam to krótka akcja, która potrwa jedynie do 1 listopada.

Wyprzedaż Halloweenowa na Steam tradycyjnie przynosi przeceny gier z gatunku horrorów, ale nie tylko, bo w dobrej cenie kupimy choćby Shadow of the Tomb Raider.

Jest to oczywiście tematyczna akcja, więc nie powinno dziwić, że w ramach Halloween na Steam przeceniono (nawet o 85%) głównie horrory i tytuły, które w jakiś sposób, większy lub mniejszy, straszą graczy w trakcie rozgrywki. I tak, polskie Layers of Fear kupić można za jedyne 17,99 zł, czyli o 75% taniej niż na co dzień, Resident Evil VII kupimy za 80,60 zł (30% taniej), Obcy: Izolacja za 35,74 (75% taniej), a Inside za 32,39 (55% taniej). Fani sieciowych zmagań powinni zainteresować się Friday the 13th: The Game, które przeceniono aż o 85% do kwoty 21,24 zł, Dead by Dylight wycenione na jedyne 35,99 zł (przecena o 50%), czy ostatnią grą Cryteka, czyli Hunt: Showdown - do nabycia za 54,74 zł (-25%). Na platformę Steam powrócił też Alan Wake - do nabycia obecnie za jedyne 10,80 zł (-80%).

Warto jednak zaznaczyć, że znajdziemy tu także wiele produkcji, które niewiele mają wspólnego z horrorami czy straszeniem, takie jak przecenione o 40% Rocket League (43,19 zł) czy radosny sandboks Just Cause 3 z ceną obniżoną aż o 85% (16,49 zł). Square Enix ponownie zdecydowało się zaś na obniżenie jednej trzeciej ceny Shadow of the Tomb Raider do poziomu 164,93 zł (-34%), co ostatnim razem spowodowało duże niezadowolenie graczy, którzy niedawno zakupili ten tytuł za pełną kwotę i w związku z tym zbombardowali go negatywnymi recenzjami na platformie Steam i w trakcie halloweenowej wyprzedaży spodziewać można się podobnej reakcji. My jednak szczerze polecamy ostatnie przygody Lary Croft, które stanowią udane zwieńczenie odświeżonej trylogii Tomb Raider. Zachęcamy do odwiedzenia sklepu Steam i samodzielnego przeglądania oferty, ponieważ znajdziecie tam mnóstwo interesujących gier w dobrych cenach, a jeśli nie zdążycie zakupić czegoś w trakcie tej akcji, to Valve w tym roku szykuje jeszcze dwie duże wyprzedaże - listopadową (od 21 do 27 listopada) i zimową (od 20 grudnia do 3 stycznia).

Pokaż / Dodaj komentarze do: Wyprzedaż Halloweenowa na Steam. Duże przeceny (nie tylko na horrory)

 0