Zdjęcie pudełka AMD Radeon RX Vega Quake Champions Edition

Zdjęcie pudełka AMD Radeon RX Vega Quake Champions Edition

Lubicie sobie popatrzeć? ;) Jeśli tak, to macie ku temu doskonałą okazję, bowiem Internet obiegło właśnie zdjęcie pudełka od karty AMD Radeon RX Vega w edycji Quake Champions.

Trzeba przyznać, że doniesienia dotyczące Vegi zaczynają przybierać coraz ciekawszą formę. Mieliśmy pojedyncze kadry z przedstawionej na zamkniętej konferencji zajawki, później pojawiły się też deklaracje PR-u o wydajności konkurencyjnej dla Nvidia Titan Xp, a teraz dochodzi do tego niezbyt dobrej jakości fotografia pudełka. Niestety wkomponowane przez grafików napisy nie są zbyt wymowne - DirectX 12, Vulkan i Radeon Chill. Wszystko to znamy już od serii Radeon RX 400. Nowością jest jedynie pojawienie się Vegi w towarzystwie Quake Champions. Jako iż tytuł ten wydaje Bethesda, która ostatnimi czasy zadeklarowała bliską współpracę z AMD, możemy zapewne liczyć na bundle'a. Pozostaje tylko standardowe pytanie: kiedy? Zarówno AMD Radeon RX Vega, jak i Quake Champions nie mają na dzień dzisiejszy sprecyzowanej daty premiery.

Czyżby Vega miała trafić na rynek w bundle packu z Quake Champions? Jeśli tak, to oba te produkty powinny zadebiutować w zbliżonym okresie.

Znakomita większość zachodnich dziennikarzy twierdzi, że AMD Radeon RX Vega zostanie ujawniony na targach Computex, które odbędą się na Tajwanie w dniach 30 maja - 3 czerwca. Jest to dość prawdopodobna data, która pokrywa się z wcześniejszymi słowami AMD o zaprezentowaniu nowego akceleratora przed końcem II kwartału bieżącego roku. Zastanawia jednakowoż skromna ilość wszelkiej maści doniesień, bo jeśli Czerwoni rzeczywiście zamierzają wystartować z Vegą za nieco ponad miesiąc, to duża część próbek inżynieryjnych powinna znajdować się w obiegu. Jak pamiętamy, względnie konkretne informacje ws. procesorów z linii Ryzen zaczęły wysypywać się na długo przed ich premierą (m.in. słynny test we francuskiej prasie). O Vedze natomiast wiemy niewiele.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Zdjęcie pudełka AMD Radeon RX Vega Quake Champions Edition

 0