Test laptopa Acer Predator 17 (G9-793) - potwór z GTX 1070

Test laptopa Acer Predator 17 (G9-793) - potwór z GTX 1070

Podobnie jak poprzednik - Predator 17 na każdym kroku chce pokazać, że jest produktem dla graczy. Na klapie znajdziemy podświetlane na czerwono logo serii, a także podświetlane na czerwono pionowe paski. Tym co odróżnia tego Predatora od zeszłorocznego modelu jest między innymi kształt wylotów powietrza. Komputer jest teraz - moim zdaniem - znacznie ciekawszy stylistycznie.

Acer Predator 17

Cały laptop podobnie jak poprzednik wykonany jest z gumopodobnego tworzywa sztucznego, bardzo przyjemnego w dotyku - ale także zbierającego sporo brudu. Zarówno z otoczenia, jak i z naszych rąk. Utrzymanie Predatora 17 w czystości może być dość trudne - zwłaszcza że klapa bardzo się palcuje nawet w stosunkowo czystych rękach. Jeśli lubimy jeść przy laptopie jakieś przekąski bądźmy pewni, że każdy ślad palca na nim zostanie.

Nie mam zastrzeżeń do mocowania ekranu - jest dość sztywne i solidne. Nawet przy silniejszych wstrząsach klapa nie opada, i nie ugina się kiedy ją podnosimy otwierając laptopa. W tym względzie najwyższa możliwa nota.

Krzysztof Opacki
Krzysztof Opacki Redaktor

Magister fizyki, jeden z najdłużej aktywnych dziennikarzy technologicznych w Polsce. Wieloletni współpracownik PCLab.pl, w przeszłości także egielda.com.pl. Prywatnie fan Realu Madryt oraz Jose Mourinho.

Zgłoś autorowi błąd na stronie

Komentarze


Ładuję...