[18+] Widzieliście już realistyczne seks lalki wzorowane na Ciri z Wiedźmina i Ellie z Last of Us?

[18+] Widzieliście już realistyczne seks lalki wzorowane na Ciri z Wiedźmina i Ellie z Last of Us?

Firma Game Lady Doll postanowiła spełnić marzenia niektórych fanów gier i wprowadziła na rynek seks laki wzorowane na ich ulubionych postaciach. Najnowszy produkt wzoruje się na Ciri z Wiedźmina 3, ale można wybrać również m.in. Ellie z Last of Us.

Game Lady Doll, to firma specjalizująca się m.in. w dostarczaniu na rynek seks lalek. Najnowszy produkt firmy wprowadza model wzorowany na Ciri z Wiedźmin 3. Jak podaje sama firma, fani tej postaci oraz w ogóle uniwersum Wiedźmina, będą zachwyceni nową zabawką. W ofercie firmy jest już kilka lalek ze świata gier i mamy tutaj m.in. Aerith z Final Fantasy 7: Remake, Ellie z The Last of Us: Part 2 czy Mama i Lockne z Death Stranding. Każda nowa lalka podobno wywołuje ekscytację wśród fanów marki, którzy zastanawiają się, jaką postać tym razem firma przeniesie w świat silikonu. Wybór padł na Ciri z gry Wiedźmin 3.

Seks lalki wzorowane na postaciach z gier? Prędzej czy później ktoś musiał wpaść na taki pomysł.

Game Lady Doll postarało się, bo lalka wygląda jak żywcem przeniesiona z gry i z pewnością znajdzie grono odbiorców, choć cena może odstraszać. Silikonowa postać w pełnym wymiarze kosztuje około 12 tysięcy złotych. Firma pozwala jednak dostosować lalkę do swoich upodobań, wybierają kształt poszczególnych elementów ciała, czy też odcień skóry. Jeśli posiadacie już inną lalkę tej firmy, to można zamówić samą głowę na podmianę - choć jest w tym coś niepokojącego.

Firma produkująca lalki oczywiście pochodzi z Chin, więc nie ma co się spodziewać, że lalka będzie opatrzona logiem CD Projekt Red, ani że producent posiada zgodę studia na wykorzystanie wizerunku Ciri (ani którejkolwiek innej postaci). Chińczycy zwyczajowo nie przejmują się takimi drobnostkami jak prawa autorskie.

 

 

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: [18+] Widzieliście już realistyczne seks lalki wzorowane na Ciri z Wiedźmina i Ellie z Last of Us?

 0