2 sierpnia Motorola organizuje konferencję. Zobaczymy Moto Z3 i One Power?

2 sierpnia Motorola organizuje konferencję. Zobaczymy Moto Z3 i One Power?

Popularny producent smartfonów wrzucił do sieci filmik, w którym informuje wszystkich fanów o tajemniczym wydarzeniu mającym mieć miejsce na początku sierpnia.

Według informacji przytaczanych m.in. przez portal gsmarena, Motorola szykuje się do konferencji zaplanowanej na 2 sierpnia w Chicago gdzie zaprezentuje nowe urządzenia. W tym przypadku spodziewamy się oczywiście kolejnego flagowca Moto Z3 oraz nieco tańszego rozwiązania w postaci One Power. Co ciekawe ostatni model ma pojawić się w sklepach w dwóch wariantach — większym i mniejszym, czego dowodem są zdjęcia przedstawiające telefony. Na pierwszy rzut oka ciężko dostrzec ewidentne różnice, aczkolwiek po dłuższej obserwacji widać, chociażby nieco inny wygląd obiektywu obu aparatów, jak również odmienne materiały, z których wykonano obudowy. Dodatkowo ekran One Power sugeruje, iż prawdopodobnie będzie on posiadał nieco większy ekran.

Wszyscy oczekują, że podczas zaplanowanego na 2 sierpnia wydarzenia Motorola zaprezentuje flagowy model Moto Z3 oraz budżetowy One Power

Od lewej: Motorola One, od prawej Motorola One Power

Warto wspomnieć, że nowa seria ma wchodzić w skład Android One pozwalającego bez większych problemów korzystać z czystego Androida, a także dużo szybciej dostarczać użytkownikom niezbędne aktualizacje, co w przypadku smartfonów stanowi niewątpliwy plus. Z innych ciekawostek przewijających się w minionym okresie dotyczących linii One Power warto przytoczyć fakt, iż urządzenie zapewne zostanie wyposażone w procesor Qualcomm Snapdragon 636 o taktowaniu 1,8 GHz i układ Adreno 509 wspomagane przez 6 GB RAM oraz 64 GB podstawowej pamięci na dane. W przypadku użytego akumulatora możemy liczyć na pojemność 3780 mAh. Oczywiście cała tajemnica wyjaśni się podczas sierpniowego wydarzenia.

Pokaż / Dodaj komentarze do: 2 sierpnia Motorola organizuje konferencję. Zobaczymy Moto Z3 i One Power?

 0