Accelerate Your Game - darmowe gry przy zakupie procesorów Intela

Accelerate Your Game - darmowe gry przy zakupie procesorów Intela

Intel najwyraźniej doszedł do wniosku, że potencjalni klienci na jego procesory potrzebują dodatkowej zachęty do zakupów, w związku z czym dział marketingowy giganta z Santa Clara postanowił wystartować z nową promocją. Ta nazwa została „Accelerate Your Game” i powinna zostać oficjalnie zaprezentowana lada moment. Brytyjski sklep Overclockers UK postanowił jednak nieco ubiec niebieską ekipą i na swojej stornie zamieścił już szczegóły oferty, w ramach której nabywcy procesorów Intela otrzymają darmowe gry, oprogramowanie, a nawet DLC. Raczej trudno spodziewać się, by ktoś świadomie zdecydował się na zakup CPU objętych promocją głównie pod wpływem tej nowej promocji, co nie zmienia faktu, że darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby i chętnie przyjmiemy darmowe bonusy.   

Dział marketingowy giganta z Santa Clara postanowił wystartować z nową promocją. Ta nazwa została Accelerate Your Game i oferuje darmowe gry przy zakupie procesorów.

Trudno nie odnieść jednak wrażenia, że Intel raczej rzadko decyduje się na takie promocje i zdecydowanie częściej sięga po nie AMD, które stara się zwiększyć atrakcyjność swoich produktów tego typu dodatkami. Najwyraźniej jednak Intel doszedł do wniosku, że sama rywalizacja na polu wydajności już nie wystarcza, tym bardziej, że ostatnie Ryzeny mocno dają się mu we znaki. W związku z tym przedsiębiorstwo oferuje graczom dostęp do 4 produkcji, miesięczną subskrypcje na Origin Access, a nawet dodatki do gier czy oprogramowanie Corel Painter Essentials 7 i Videostudio Pro 2019. A to wszystko zupełnie za darmo, o ile zdecydujemy się na zakup procesora Core i5 lub wyższego modelu lub też komputera z tymi CPU na pokładzie. Jeśli chodzi o gry, to do dyspozycji oddano nam Halo Wars 2, Dungeons 3, Hitman 2 i Gears Tactics, a także DLC do The Cycle i World of Tanks.

Zakupu należy dokonać do 30 września, więc mamy jeszcze sporo czasu. Kod należy zaś zrealizować do 31 października na stronie http://www.softwareoffer.intel.com/. Na chwilę obecną strona ta jest jeszcze niedostępna, ale jak tylko promocja wystartuje oficjalnie, to Intel powinien ją uaktywnić. Poza tym, użytkownicy muszą utworzyć konto, wyrazić zgodę na warunki akcji i wypełnić krótką ankietę. Mamy nadzieję, że akcja będzie miała zasięg globalny i będzie obowiązywała także w naszym kraju, ale na chwilę obecną nie jesteśmy w stanie tego potwierdzić. Wszystko powinno się jednak wyjaśnić już wkrótce.   
 

Pokaż / Dodaj komentarze do: Accelerate Your Game - darmowe gry przy zakupie procesorów Intela

 0