Acer Predator Thronos już dostępny. Tylko ta cena...

Acer Predator Thronos już dostępny. Tylko ta cena...

W sierpniu ubiegłego roku Acer był jedną z firm prezentujących swoje nowe rozwiązania podczas berlińskich targów IFA 2018. Jednym z najlepiej ocenionych przez publiczność punktów programu, była prezentacja napędzanego silnikami gamingowego kokpitu dla graczy Acer Predator Thronos. Po prezentacji nowości możliwe było przetestowanie sprzętu. Zainteresowanie widzów było ogromne i ustawiali się oni w długie kolejki, by móc przekonać się, jakie wrażenia daje toczenie rozgrywki w tak niecodzienny sposób. Zestaw pokazowy składał się z trzech zakrzywionych monitorów oraz potężnego zestawu komputerowego Acer Predator. Teraz Acer postanowił wreszcie wprowadzić kokpit do sprzedaży i według najnowszych informacji Acer Predator Thronos jest już dostępny w Europie. Jest tylko jeden problem - cena.

Acer Predator Thronos to rewelacyjny kokpit dla graczy, w cenie dobrej klasy samochodu. Są chętni? ;)

Niemieckie portale donoszą, że w ofercie sklepów zaczynają pojawiać się zestawy Acer Predator Thronos. Wiele osób po targach IFA zastanawiało się jak Acer wyceni swój nowy produkt i wreszcie przestało być to tajemnicą. Niestety jednocześnie jest to zła wiadomość, bo cena najbardziej podstawowego zestawu to 18000 euro, a to dopiero początek wydatków. Jeśli mimo wszystko zdecydujecie się na zakup, to Acer z pewnością przedstawi ofertę na gotowe zestawy, a najbardziej rozbudowany wyposażony został w trzy 27-calowe monitory gamingowe Predator Z271U WQHD, 144Hz (dodatkowe 2000 euro) oraz zestaw PC Predator Orion 9000 wraz z pasującymi do całości słuchawkami, klawiaturą i myszą, co łącznie wyceniono na niemal 25000 euro.

Zamówienia są realizowane w okresie od 6 do 8 tygodni, a Acer wraz z produktem wysyła pod wskazany adres techników, którzy "za darmo" złożą i skonfigurują zestaw. W ramach gwarancji zapewniony jest również serwis w odstępach co 6 miesięcy.

  • Zestaw składa się ze zmotoryzowanego kokpitu, który jednym wciśnięciem guzika dokonuje transformacji i przechodzi w pochylenie do 140 stopni.
  • Wspierane są konfiguracje do trzech monitorów.
  • Funkcja Deep Impact Vibration
  • Zintegrowana klawiatura mechaniczna
  • Podświetlenie RGB
  • Pelna integracja z urządzeniami Predator.
  • I najważniejsze - uchwyty na kubki :)
Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Acer Predator Thronos już dostępny. Tylko ta cena...

 0