Acer Predator Triton 900 - gamingowy laptop dostępny w Polsce

Acer Predator Triton 900 - gamingowy laptop dostępny w Polsce

Acer Predator Triton 900 to wielofunkcyjny laptop do gier, który właśnie trafił do sprzedaży w Polsce. Ten smukły gamingowy notebook wyposażono w jeden z procesorów z serii Intel Core i7, nawet 32 GB pamięci RAM, szybkie dyski SSD o pojemności 1 TB. Do tego wydajna karta graficzna w postaci NVIDIA GeForce RTX 2080, która z pewnością zapewni odpowiednią liczbę klatek w praktycznie każdej nowej grze i to przy zachowaniu maksymalnych ustawień wizualnych. Komputer przenośny posiada 17-calowy, dotykowy wyświetlacz 4K typu IPS z częstotliwością odświeżania wynoszącą 144 Hz. Acer potwierdza też, że laptop Predator Triton 900 wyróżnia się na tle wielu konkurentów innowacyjną obudową oraz dwoma zawiasami Ezel Aero Hinge stworzonymi z wykorzystaniem technologii CNC. Zawiasy pozwalają na przełączanie między czterema trybami użytkowania: wyświetlania, Ezel do grania w gry na ekranie dotykowym, laptopa, stand, który zmienia Triton 900 w tablet do grania.

Laptop Predator Triton 900 wyposażony m.in. w wydajny układ graficzny NVIDIA GeForce RTX 2080 jest dostępny w Polsce za cenę 19 999 złotych.

Acer Predator Triton 900 - gamingowy laptop dostępny w Polsce

Warto podkreślić, iż tryb Ezel umożliwia ustawienie ekranu pod dowolnym kątem, a przy tym obraz jest tak samo dobrze widoczny niezależnie od strony, z której na niego patrzymy. Pozwala to na łatwe dostosowanie laptopa do swojego stylu użytkowania. Oczywiście odpowiednie chłodzenie jest jedną z podstawowych kwestii również w notebookach. Za płynną wentylację w przypadku Predator Triton 900 odpowiadają dwa metalowe wentylatory AeroBlade 3D czwartej generacji, jak również technologia Coolboost. Ponadto zostały one wyposażone w najsmuklejsze metalowe łopatki (zaledwie 0,1 mm grubości), co pozwala na większy przepływ powietrza, a także zwiększenie aerodynamiki. Szybkość wentylatora dostosowuje się do zwiększonego nakładu pracy w zależności od potrzeb systemu. Dodatkowych wrażeń zapewnia technologia Waves Maxx, która wykorzystuje śledzenie ruchu Waves Nx i umożliwia urządzeniu wykorzystanie realistycznego dźwięku przestrzennego 3D.

Acer Predator Triton 900 - gamingowy laptop dostępny w Polsce

Laptop posiada dwa porty HDMI 2.0, DisplayPort i USB-C Thunderbolt 3 pozwolą na podłączenie dodatkowych ekranów co sprawi, że razem z laptopem możliwe jest posiadanie czterech wyświetlaczy. Na koniec warto jeszcze wspomnieć o popularnym podświetleniu RGB pod każdym klawiszem, przycisk makro i panel z przełączanymi trybami: dotykowy i klawiatury numerycznej. Należy przyznać, że cena, jaką życzy sobie producent nie jest dość mała i wynosi w Polsce aż 19 999 złotych, co dla niemałej grupy klientów będzie przeszkodą nie do ominięcia. Z drugiej strony w zamian otrzymujemy niezwykle wydajne podzespoły, które mogą przekonać ludzi poszukujących wyłącznie mobilnego rozwiązania do gier wideo.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Acer Predator Triton 900 - gamingowy laptop dostępny w Polsce

 0