Acer prezentuje Iconia Tab - tablety dla miłośników domowej rozrywki

Acer prezentuje Iconia Tab - tablety dla miłośników domowej rozrywki

Acer przedstawia dwa najnowsze tablety z serii Iconia Tab: Acer Iconia Tab P10 oraz Acer Iconia Tab M10. Oba urządzenia wyposażone są w duże wyświetlacze i zostały zaprojektowane z myślą o domowej rozrywce.

Oba zaprezentowane tablety Iconia Tab wyposażone zostały w ośmiordzeniowe procesory MediaTek Kompanio 500, oferują do 6 GB pamięci RAM, 128 GB pamięci flash eMMC z możliwością jej rozbudowy poprzez gniazdo microSD. Dzięki baterii o pojemności 6000 mAh i portowi USB typu C do ładowania, oba tablety zapewniają do 10,5 godziny odtwarzania wideo na jednym ładowaniu. Posiadają dwuzakresowe Wi-Fi, podwójne głośniki i przednią kamerę 5 Mpix oraz tylną 8 Mpix. Technologia In-Cell Touch Panel (iTP) zmniejsza grubość wyświetlacza, jednocześnie poprawiając wydajność optyczną. Tablet Acer Iconia Tab P10 posiada 10,4-calowy wyświetlacz IPS WUXGA o rozdzielczości 2K (2000 x 1200) oraz smukłe ramki, dzięki czemu stosunek ekranu do obudowy wynosi 76%.

Oba zaprezentowane tablety Iconia Tab wyposażone zostały w ośmiordzeniowe procesory MediaTek Kompanio 500, oferują do 6 GB pamięci RAM, 128 GB pamięci flash eMMC z możliwością jej rozbudowy poprzez gniazdo microSD.

Konstrukcja ze stopu aluminium sprawia, że urządzenie jest lekkie - mierzy 7,8 mm grubości i waży zaledwie 440 gramów. Tablet Acer Iconia Tab M10 o grubości 8,6 mm i wadze zaledwie 430 gramów ma 10,1-calowy ekran IPS WUXGA 1920 x 1200 ze smukłymi ramkami, stosunkowi ekranu do obudowy wynoszącemu 76%. Umieszczono go w wykonanej w całości z metalu cienkiej obudowie. Dodatkowo aby chronić tablet przed uderzeniami i wstrząsami, został on wyposażony w przezroczyste etui wykonane z wysokiej jakości materiału TPU.

Oba tablety Iconia Tab są dostarczane z preinstalowanymi aplikacjami Google Kids Space i Google Entertainment Space, aby zaspokoić wszystkie potrzeby rodziny w zakresie rozrywki. Google Entertainment Space służy jako kompleksowy portal dla wszystkich zainstalowanych aplikacji multimedialnych, spersonalizowany dom dla ulubionych filmów, programów, wideo, gier, książek, podcastów i muzyki, podzielony na cztery zakładki - Oglądaj, Gry, Czytaj i Słuchaj. Pozwala to rodzinom dzielić tablet z każdym członkiem rodziny, który uzyskuje dostęp do spersonalizowanych treści, przełączając się na własne konto.

Tablet Acer Iconia Tab P10 jest dostępny w regionie EMEA w cenach zaczynających się od 229 euro. W Polsce jest dostępny w cenach zaczynających się od 999 zł w sklepie Media Expert. Tablet Acer Iconia Tab M10 jest dostępny w regionie EMEA w cenie od 179 euro. Aktualnie produkt nie jest planowany w sprzedaży w Polsce.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Acer prezentuje Iconia Tab - tablety dla miłośników domowej rozrywki

 0