Acer prezentuje nowe desktopy i monitory (w tym 360 Hz) z rodziny Predator

Acer prezentuje nowe desktopy i monitory (w tym 360 Hz) z rodziny Predator

Acer postanowił rozszerzyć swoją ofertę produktów z rodziny gamingowej rodziny Predator i zaprezentował nowe komputery stacjonarne i monitory. Z jedną z najciekawszych nowości w tym zakresie jest monitor Predator X25, które głównym elementem tego sprzętu jest 24,5-calowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli. Co jednak w tym przypadku najbardziej imponujące, oferuje on częstotliwość odświeżania obrazu na poziomie 360 Hz, co gwarantować ma maksymalnie dynamiczną rozgrywkę. Poza tym sprzęt pochwalić może się zgodnością ze standardem G-Sync od NVIDII, który odpowiada za synchronizację odświeżania z liczbą klatek generowanych przez GPU. Co więcej, za sprawą funkcji LightSense, Predator X25 wykrywa poziom natężenia światła otoczenia i automatycznie dostosowuje ustawienia jasności tak, by wyświetlany obraz był prezentowany w jak najlepszej jakości w danych warunkach. Funkcja AdaptiveLight dostosowuje automatycznie podświetlenie monitora do barwy światła otoczenia, natomiast funkcja ProxiSense przypomina graczowi o konieczności przerwy po upływie danego czasu. Podstawę Predatora X25 można regulować w następujących zakresach: od -5° do -25° dla nachylenia, +/-30° dla obrotu w poziomie, do 12 cm dla wysokości, oraz +/-90° dla obrotu wokół własnej osi. Monitor Predator X25 będzie dostępny w Polsce na przełomie grudnia i stycznia w cenie 4 999 zł.

Predator X25 oferuje częstotliwość odświeżania obrazu na poziomie 360 Hz, co gwarantować ma maksymalnie dynamiczną rozgrywkę.

Predator X25

Acer poszerza ofertę także o serię monitorów Predator XB3, na którą składają się: 31,5-calowy Predator XB323QK NV, 27-calowy Predator XB273U GS i Predator XB273U GX, jak również 24,5-calowy Predator XB253Q GZ. Głównymi zaletami konstrukcji z tej serii jest kompatybilność ze standardem NVIDIA G-Sync, częstotliwość odświeżania obrazu na poziomie do 240 Hz z czasem reakcji wynoszącym zaledwie 0,5 ms w trybie overdrive i rozdzielczość 4K UHD. Wszystko to w połączeniu z kątami widzenia rzędu 178° zapewniać ma płynną i emocjonującą rozgrywkę. Ta seria monitorów również korzysta z funkcji Acer AdaptiveLight, która poprawia komfort wizualny użytkownika podczas dłuższej rozgrywki. Każdą konstrukcję można poza tym regulować w zakresie nachylenia, obrotu w poziomie, obrotu wokół własnej osi i wysokości ustawienia ekranu. Aplikacja RGB LightSense daje graczowi możliwość wyboru efektów podświetlenia zgodnie z własnymi preferencjami: w tym koloru, szybkości, czasu trwania i jasności podświetlenia, które można nawet zsynchronizować z odtwarzaną muzyką, filmem lub z niektórymi grami. Monitory Predator XB3 będą dostępne w Polsce na przełomie września i października w cenie 3 499 zł.

Predator XB3

Acer zapewnia, że nowy komputer stacjonarny Predator Orion 9000 (P09-920) zaprojektowano z myślą o profesjonalistach, jak i zagorzałych entuzjastach. PC w nowej odsłonie korzysta z zaawansowanego systemu chłodzenia i umożliwia łatwą rozbudowę oraz modernizację. Komputer wyposażony jest w procesor Intel Core i9 Extreme Edition i parę kart graficznych NVIDIA Geforce RTX 2080Ti, pracującą w trybie SLI. Dodatkowo pozwala na wpięcie nawet trzech 3,5-calowych dysków HDD i dwóch 2,5-calowych dysków SDD, z możliwością ich wymiany w trybie „hot swap”. 4,7-calowe wentylatory Predator FrostBlade zapewniają nawet do 16% więcej przepływu powietrza i 55% wyższy poziom ciśnienia statycznego w porównaniu do rozwiązań wcześniejszej generacji. Zastosowano tu także układ chłodzenia cieczą, który utrzymywać ma temperaturę pracy procesora w ryzach. Stabilną łączność z siecią zapewniają wbudowane karty sieciowe Killer LAN E3100G i Intel w standardzie Wi-Fi 6. Szeroki panel boczny został zaprojektowany zgodnie ze standardami ochrony przed zakłóceniami elektrycznymi i elektromagnetycznymi. Wykonany jest ze szkła hartowanego, dzięki czemu w pełnej krasie widoczne jest podświetlenie ARGB wewnętrznych wentylatorów. Warto dodać, że użytkownik nie potrzebuje żadnych narzędzi, aby zdjąć panel i na przykład wyczyścić albo przeprowadzić rozbudowę komputera. Obudowa została wyposażona również w wygodny uchwyt na słuchawki, rączkę i zestaw kół transportowych. Informacje o cenie i dostępności komputera Predator Orion 9000 w Polsce będą dostępne wkrótce, ale można być pewnym, że kwota będzie zaporowa.

Predator Orion 9000 (P09-920)

Najnowsza wersja komputera stacjonarnego Predator Orion 3000 to sprzęt przeznaczony dla graczy, którzy szukają wysokiej klasy parametrów technicznych i walorów użytkowych zamkniętych w nieco mniejszej obudowie. Komputer wyposażony jest w procesor Intel Core i7 10. generacji i kartę graficzną GeForce RTX 2070 SUPER. Ponadto dysponuje 64 GB pamięci DDR4 taktowanej zegarem 2666 MHz, dyskiem SSD PCIe NVMe o pojemności do 1TB i dwoma 3,5-calowymi HDD. Dwa wentylatory Predator FrostBlade odpowiadają za właściwy przepływ powietrza, co przekłada się na skuteczniejsze chłodzenie. Podświetlenie wentylatorów i pionowych pasków z przodu obudowy można spersonalizować z poziomu oprogramowania PredatorSense, korzystając z dostępnych efektów specjalnych i nawet 16,7 milionów kolorów. Karta sieciowa Killer LAN E2600 gwarantuje stabilne i szybkie połączenie z siecią, możliwa jest także łączność przez kartę Intel Wi-Fi zgodną ze standardem Wi-Fi 6. Komputer Predator Orion 3000 będzie dostępny w Polsce na przełomie września i października w cenie od 3 999 zł.

Predator Orion 3000

Nitro 50 to z kolei komputer gamingowy dla początkujących graczy i entuzjastów. Seria ta ma wyróżniać się parametrami, które zapewniają płynną rozgrywkę i bezproblemową obsługę wymagających zadań graficznych. Odpowiadają za to procesor Intel Core i7 do 10. generacji oraz karta graficzna GeForce do wariantu RTX 2060 SUPER włącznie. Wydajność urządzenia zapewnia także pamięć DDR4 o taktowaniu 2666 MHz (do 64 GB). Za chłodzenie odpowiada układ Predator FrostBlade, a użytkownik może modyfikować ustawienia prędkości wentylatorów w czasie rzeczywistym. Pamięć masową stanowią dysk SSD NVMe PCIe o pojemności 1TB i dwa dyski HDD o pojemności 3TB każdy. Komputer Nitro 50 będzie dostępny w Polsce na przełomie września i października w cenie od 3 999 zł.

Nitro 50

Pokaż / Dodaj komentarze do: Acer prezentuje nowe desktopy i monitory (w tym 360 Hz) z rodziny Predator

 0