ADATA SE770G - bardzo szybki zewnętrzny dysk SSD z podświetleniem RGB

ADATA SE770G - bardzo szybki zewnętrzny dysk SSD z podświetleniem RGB

Zewnętrzne dyski SSD z oświetleniem RGB są coraz powszechniejsze, co wskazuje na zainteresowanie użytkowników tego typu produktami. ADATA przedstawia więc swoją propozycję w tej kategorii, wprowadzając na rynek zewnętrzny dysk SSD SE770G, który jest również wyposażony w oświetlenie RGB. SE770G będzie dostępny w dwóch różnych pojemnościach 512 GB i 1 TB, wraz z trzyletnią gwarancją producenta. Dysk SSD ADATA SE770G zapewnia prędkość odczytu i zapisu odpowiednio 1000 MB/s i 800 MB/s, dzięki korzystaniu ze złącza USB 3.2 Gen 2 Type C. Prędkości mają być nawet 12,5 razy większe niż w przypadku tradycyjnych zewnętrznych dysków twardych. Według ADATA, plik wideo 4K o pojemności 10 GB można przesłać w zaledwie 20 sekund. To sprawia, że ​​zewnętrzny dysk SSD SE770G będzie atrakcyjnym wyborem dla graczy konsolowych, jak również użytkowników PC.

ADATA wprowadza zewnętrzny dysk SSD SE770G, który oprócz prędkości, ma kusić również wyglądem.

Dysk SSD wykorzystuje złącze USB typu C, które umożliwia łatwe połączenie z różnymi urządzeniami, ponieważ port ten staje się coraz bardziej powszechny. Złącze typu C eliminuje również frustrację podczas podłączania tego zewnętrznego dysku SSD do prawie każdego komputera lub konsoli do gier. Projekt SE770G obejmuje oświetlenie RGB z efektem przypominającym sześcian, który wygląda naprawdę atrakcyjnie, a jednocześnie podświetlenie nie jest na tyle krzykliwe, żeby rozpraszało, gdy dysk będzie leżał na biurku, czy obok telewizora. Oświetlenie oczywiście można dostosowywać do swoich upodobań.

SE770G jest kompatybilny z innymi urządzeniami firmy w zakresie RGB i można je łatwo zsynchronizować, zapewniając ciekawe efekty świetlne. Dysk wspiera również wszystkie główne systemy operacyjne, w tym Android, macOS i Windows, co pozwala na wszechstronne zastosowanie zewnętrznego urządzenia. Dwie różne pojemności pozwalają graczom kupić wybrać dysk, która najlepiej pasuje do ich biblioteki gier. ADATA SE770G pojawi się w Polsce w grudniu tego roku, niestety nie znamy jeszcze cen.

Pokaż / Dodaj komentarze do: ADATA SE770G - bardzo szybki zewnętrzny dysk SSD z podświetleniem RGB

 0