ADATA XPG LEVANTE 360 - nowy zestaw AIO z chłodnicą 360 mm

ADATA XPG LEVANTE 360 - nowy zestaw AIO z chłodnicą 360 mm

ADATA XPG ogłosiło wprowadzenie na rynek chłodzenia XPG LEVANTE 360 AIO, z dużą chłodnicą 360 mm i podświetleniem ARGB na wentylatorach i bloku wodnym procesora. Zestaw XPG LEVANTE 360 AIO prezentuje się naprawdę efektownie i jest objęty 5-letnią gwarancją, co jest jednym z najdłuższych okresów w branży AIO. XPG LEVANTE 360 posiada imponująco duży aluminiowy radiator 360 mm, który jest chłodzony trzema wentylatorami 120 mm. Rozmiar pozwala zestawowi AIO na łatwe i efektywne chłodzenie zainstalowanego procesora. Wentylatory wykorzystują łożysko Fluid Dynamic, które zapewnia cichą pracę i niezawodną pracę. Wentylatory te są wyposażone również w mechanizm automatycznego ponownego uruchamiania, który zapewnia stałe chłodzenie - funkcja automatycznego restartu wskazuje, że urządzenie będzie próbowało wznowić działanie po usunięciu usterki, takiej jak zablokowany wirnik lub przegrzanie, bez konieczności odłączania zasilania.

ADATA wprowadza XPG LEVANTE 360 AIO, zestaw oferujący efektowny wygląd z wysoką wydajnością chłodzenia. Patrząc jednak na konstrukcję, jest to ASETEK z logo ADATA ;)

XPG LEVANTE 360 oferuje rozbudowane podświetlenie RGB zarówno na trzech wentylatorach 120 mm, jak i na bloku wodnym procesora. Oświetleniem RGB można sterować za pomocą kontrolera ARGB lub płyty głównej dzięki 3-pinowemu złączu. Kontroler ARGB umożliwia użytkownikom łatwą zmianę szybkości, trybu i funkcji oświetlenia RGB. Trzy wentylatory 120 mm wyróżniają się podwójnym podświetleniem RGB, które obejmuje zarówno łopatki wentylatora, jak i pierścień RGB wokół łopatek. Wentylatory te oferują zakres prędkości 600 obr/min z maksymalnie 2000 obr/min i wytwarzają tylko 34,0 dBA hałasu.

Zestaw AIO jest wyposażony w niskoprofilową pompę z płytą z ma mikrokanałami o grubości 0,15 mm, które zapewniają dużą powierzchnię chłodzenia, zwiększając wydajność wymiany ciepła. Pompa ma unikalną konstrukcję z trójkątnym oświetleniem i podświetlonym logo XPG, widocznym  pod prawie każdym kątem. Zestaw AIO jest objęty pięcioletnią gwarancją, co oznaczać może, że producent jest pewien jakości swojego sprzętu i XPG LEVANTE 360 AIO Cooler nie będzie musiał być wymieniany przez bardzo długi czas. Trzeba jednak zauważyć, że wnioskując z konstrukcji, jest to chłodzenie ASETEK z logo ADATA ;)

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: ADATA XPG LEVANTE 360 - nowy zestaw AIO z chłodnicą 360 mm

 0